Po sześciu tygodniach stosowania odżywki Inveo mogę powiedzieć tylko jedno — żałuję, że nie wiedziałam o niej wcześniej! Moje rzęsy jeszcze nigdy nie były w tak dobrej kondycji, w jakiej są teraz. Są długie, mocne, intensywnie czarne i pięknie wyglądają nawet bez tuszu. Z mascarą efekt jest wow, niczym sztuczne! Serum spisuje się na medal, nic dodać, nic ująć! Stosowanie go jest dla mnie czystą przyjemnością. – pisze Diana autorka bloga http://chanceleee.blogspot.com.

 

To są dopiero rzęsy. Jestem zaskoczona i bardzo zadowolona. – dodaje M.

 

Zawsze byłam posiadaczką ciemnych, długich, gęstych rzęs. Do tego stopnia, że koleżanki nie wierzyły, że ich nie maluję, a przyjaciółka, której w kwestii wyglądu zazdrościłam chyba wszystkiego, teraz sama zazdrości mi właśnie rzęs. Przez większość życia nie musiałam ich malować, a i tak zapewniały moim oczom piękną oprawę. Zmieniło się to gdzieś w okolicach narodzin mojego pierwszego dziecka. Wraz z wypadaniem włosów po porodzie rzęsy się przerzedziły. Żeby jako tako wyglądać, zaczęłam je malować — i to dodatkowo pogorszyło ich kondycję. Takie błędne koło. Potem druga ciąża i znów wypadanie — niedane im było odzyskać formę i ja straciłam nadzieję, że to kiedyś nastąpi.

Do wyzwania Inveo zgłosiłam się z ciekawości, ale też dość nieufnie. Bardziej na zasadzie „gorzej przecież nie będzie”. Nie spodziewałam się efektu „wow”, więc też ogromnie mnie zaskoczył! Po kilku tygodniach zaczęłam zauważać, że rzęsy są mocniejsze, przestały wypadać, jest ich więcej. Są też dłuższe. Teraz, po 6 tygodniach regularnego stosowania serum, mogę powiedzieć, że to z pewnością DZIAŁA! Odzyskałam takie rzęsy, jakie miałam w swoich najlepszych czasach i z przyjemnością patrzę w lustro — bez makijażu! Gdy ostatnio pomalowałam rzęsy, okazało się, że sięgają „do nieba” Niestety nie umiem tego dobrze uchwycić na zdjęciach. Różnica zaczęła być widoczna po 3-4 tygodniach, po 6 jest już naprawdę znaczna. Bardzo się cieszę, że udało mi się wziąć udział w wyzwaniu, bo dzięki temu moje życie zmieniło się na lepsze — dzięki takiej jednej banalnej zmianie

Stosowanie serum Inveo polecam każdemu i wśród koleżanek już poszła „fama”, co najlepszego można zrobić dla swoich rzęs. Poprawcie tylko, proszę tę buteleczkę z płynem micelarnym — fatalnie się go dozuje! Poza tym jestem z niego zadowolona — niepozorny, a świetnie oczyszcza rzęsy i powieki. – podsumowuje Ula.

 

Sześć tygodni stosowania zestawu od Inveo bardzo pozytywnie wpłynęło na moje rzęsy. Przede wszystkim jest ich dużo więcej. Objętość jest wręcz zadziwiająca, a nowych i malutkich rzęs wciąż przybywa. Długość nie zmieniła się aż tak bardzo, ale to ze względu na fakt, że rzęsy stale rosną. Kolejnym ogromnym plusem jest fakt, że są one znacznie bardziej czarne. Wystarczy bardzo delikatne muśnięcie maskarą ale nawet bez tego prezentują się wspaniale. Test był dla mnie dużym ale i pozytywnym zaskoczeniem. Polecam z czystym sumieniem sięgnąć po ten genialny zestaw i przetestować go na własnych rzęsach. Jestem pewna, że się nie zawiedziecie! – pisze K. R.

 

oko-lewe-zamkniete-6-tyg

 

Kolejny tydzień dobiegł końca, a serum spisuję się rewelacyjnie. Przez 6 tygodni nie odczułam żadnych efektów ubocznych podczas stosowania, jak również nie doświadczyłam żadnego dyskomfortu. Do tej pory widzę same plusy serum oraz płynu. Mogę z czystym sumieniem polecić go każdej mojej koleżance, która pragnie tak jak ja mieć piękne, długie rzęsy. Udział w wyzwaniu spełnił moje oczekiwania w 100 procentach i pozwolił mi cieszyć się pięknymi rzęsami. Już nie myślę o sztucznym przedłużaniu, ponieważ moje rzęsy, które zawsze były moim wielkim kompleksem — teraz są powodem do dumy. Produkt jest bardzo wydajny, co jest dodatkowym plusem. — pisze Ewa.

 
Bardzo dziękujemy każdej z uczestniczek wyzwania, za udział i za przesyłanie opinii i obserwacji.