Dłonie to nasza wizytówka, o którą powinniśmy dbać. Są istotne w życiu rodzinny, biznesowym towarzyskim. Dłoni używamy, by witać się z klientami czy kontrahentami. Wyrażać emocje i dbać o rodzinę i przyjaciół. Dlatego też warto odpowiednio o nie zadbać.

Jest 9 bardzo popularnych problemów skóry dłoni i paznokci:

  1. przesuszona skóra dłoni,
  2. zmarszczki,
  3. szorstka, poszarzała skóra z widocznymi zgrubieniami lub odciskami,
  4. zaczerwienienia i podrażnienia,
  5. odwodnienie skóry,
  6. przebarwienia,
  7. popękane dłonie,
  8. utrata elastyczności,
  9. kruche i łamliwe paznokcie.

Jest też jeden wyjątkowy produkt, który poradzi sobie z każdym z wymienionych wcześniej problemów.

kompleksowa_pielegnacja_dloni_laura_conti

Tym niezwykłym lekarstwem jest krem kompleksowa pielęgnacja do rąk i paznokci, które przeznaczone jest do pielęgnacji szorstkiej i suchej skóry. Z pewnością sprawi, że będziecie mogli cieszyć się wypielęgnowanymi dłońmi. Jego regularne stosowanie pozwoli również zapomnieć o powyższych problemach związanych z pielęgnacją dłoni.

Krem przywraca sprężystość naskórka, likwiduje oznaki wiotczenia oraz widocznie rozjaśnia plamy i przebarwienia.

Bogaty w cenne składniki aktywne: kolagen, elastynę, olej rycynowy, olej ze słodkich migdałów, alantoina, witaminy C i E krem regeneruje, głęboko odżywia i odmładza dłonie.

Łagodzi podrażnienia i likwiduje uczucie szorstkości oraz zabezpiecza przed wysuszeniem i zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Wzmacnia płytkę paznokcia, zapewnia im większą odporność i  zmniejsza ich skłonność do rozdwajania się i łamania.