Z dumą i nieskrywaną radością ogłaszamy, że jedne z naszych najnowszych perełek kosmetycznych — wegańskie balsamy do ust zyskały uznanie prestiżowego portalu kosmetyczno-urodowego TrustedCosmetics.pl. Owocem tego jest przyznanie tytułu Diamenty Beauty 2018 oraz godło i piękna statuetka.

 

Jest nam bardzo miło, że długie miesiące pracy, które spędziliśmy nad udoskonalaniem receptur tych balsamów, nie poszły na marne i tak szybko po wprowadzeniu linii balsamów do ust Botanical Vegan zostały dostrzeżone i nagrodzone.

Nowa linia balsamów do ust Botanical Vegan została opracowana bez składników pochodzenia zwierzęcego. Trzy wyjątkowe balsamy zapewniają troskliwą pielęgnację delikatnej skórze ust. Charakteryzuje je naturalna barwa, kremowa konsystencja i przyjemny zapach.

Starannie dobrana, efektywnie działająca receptura bazuje na 8 naturalnych składnikach takich jak: masło kakaowe, masło shea, olej ze słodkich migdałów, olej rycynowy, olej słonecznikowy, olej arganowy, olej jojoba, wosk ryżowy.

 

balsamy_do_ust_botanical_vegan_laura_conti_trustedcosmetics_1

 

Przeczytaj cały artykuł dotyczący naszych najnowszych, wegańskich balsamów do ust pt. Balsamy do ust Botanical VEGAN Laura Conti nagrodzone Diamentem Beauty.