Bezzapachowy zmywacz do paznokci w postaci chusteczek jest niezwykle wygodny i łatwy w użyciu. Pozbawiony jest octanów, acetonu, toluenu oraz innych substancji o drażniącym zapachu. Dokładnie oczyszcza płytkę paznokcia z każdego, nawet najbardziej odpornego lakieru. Produkt jest niezwykle wydajny – jedna saszetka pozwala na zmycie lakieru z paznokci u obu dłoni. Zawartość wyciągu ze skrzypu polnego, dostarcza mikroelementów oraz nadaje elastyczność płytce paznokcia. Nowatorska receptura zmywacza zapobiega wysuszaniu i łamliwości paznokci. Chusteczki dodatkowo działają wzmacniająco i nabłyszczaj, nie wysuszają i nie uszkadzają płytki paznokciowej jak tradycyjne zmywacze.

 

Czy rzeczywiście działa tak jak obiecuje producent? Czy zmywacz w takiej formie jest w stanie dokładnie zmyć lakier?

 

recenzja_bezzapachowego_zmywacza_laura_conti

Zdjęcie pochodzi z bloga: http://renia114.blogspot.com/2014/11/laura-conti-bezzapachowy-zmywacz-do.html.

 

Blogerka pisze na swoim blogu, że pierwszy raz spotyka się ze zmywaczem w takiej formie, dobrze nawilżone chusteczki bez problemu i szybko zmywają lakier, a po ich użyciu paznokcie są….. sprawdź co jeszcze pisze blogerka o naszym innowacyjnym zmywaczu do paznokci w chusteczkach: Recenzja zmywacza do paznokci w formie chusteczek Laura Conti.

 

Wypróbuj bezzapachowy zmywacz do paznokci Laura Conti w chusteczkach, poznaj wyjątkowo pielęgnującą paznokcie metodę zmywania lakieru.