Kilka miesięcy temu otrzymaliśmy przyjemnego maila z nominacją do udziału w Plebiscycie Ulubiona Drogeria, organizowanym przez prestiżowy magazyn urodowy online TrustedCosmetics.pl.

W jaki sposób zaprezentowano nas w artykule pt.  Świątynia kosmetyków — Twoja Ulubiona Drogeria i Perfumeria — lista nominowanych cz. 1?

Coloris to polski producent kosmetyków pomagających bezpiecznie i odczuwalnie upiększyć twarz i ciało. Prywatna polska spółka działająca od kilkunastu lat na polskim i międzynarodowym rynku kosmetycznym. Przedsiębiorstwo typu ODM tworzące i produkujące kosmetyki sprzedawane pod swoimi oraz obcymi markami. Firma działa według zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP). Każdy wyrób spełnia standardy Unii Europejskiej zawarte w odpowiednich Dyrektywach. Zajmując się przez wiele lat wyspecjalizowaną produkcją, marka zdobyła ogromne doświadczenie technologiczne i wytwórcze — posiada optymalny park maszynowy, współpracujemy z najlepszymi dostawcami surowców, świetnie zna globalny rynek dostawców opakowań.

W ofercie firmy Coloris znajdziemy marki:

  • Inveo — nowoczesną, innowacyjną markę oferującą kosmetyki do pielęgnacji okolic oczu, takie jak: preparaty do stymulacji wzrostu rzęs, ich pielęgnacji, oraz makijażu.
  • Roomcays — marka kosmetyków do pielęgnacji wąsów, brody i skóry stworzona z myślą o nowoczesnych, dbających o siebie mężczyznach.
  • Velvetic Profi — przyjazna, szeroka gama kosmetyków do depilacji przeznaczona dla kobiet wymagających. Zastosowanie nowych formuł i technologii pozwoliło na stworzenie preparatów komfortowych, łatwych w użyciu, a przede wszystkim niezwykle efektywnych.
  • Laura Conti to marka zaspakajająca marzenia kobiet o czymś stworzonym specjalnie dla niej. Utożsamiana z miłym drobiazgiem natychmiast poprawiającym nastrój każdej kobiecie. Preparaty o wysokiej, stabilnej jakości produktów, dobrych opakowaniach, w nowoczesnym, ale nie awangardowym designie w stylu spokojnej elegancji.

Marka dla kobiety o dobrym guście, świadomej swoich zalet, ale i zdającej sobie sprawę ze swoich niedoskonałości, nieulegającej niewolniczo trendom mody, ale korzystającej z wybranych jej elementów.

 

ulubiona drogeria

 

Bardzo prosimy o oddanie głosu na nasz sklep

Nasz sklep internetowy bierze udział w Plebiscycie Ulubiona Drogeria/Perfumeria 2018, organizowanym przez magazyn internetowy TrustedCosmetics.pl.

Będzie nam bardzo miło, jeśli wyślesz SMS o treści TYP.UD.1 na numer 71480 i oddasz na nas swój głos. Więcej informacji o konkursie znajdziesz tutaj https://www.trustedcosmetics.pl/swiatynia-kosmetykow-twoja-ulubiona-drogeria-i-perfumeria-2018-zaglosuj/