Bardzo miło jest nam, kiedy otrzymujemy sygnały od klientek i klientów, że nasze kosmetyki spełniają ich oczekiwania. Dziś zapraszamy na 2 recenzje naszych nowości.

 

Autorka bloga Paznokciowe Pomysły prezentuje na swoim blogu kilka z naszych nowości

Na jej blogu czytamy: „Kręciłam filmik na YT i to naprawdę był test, którego bałam się najbardziej, co będzie, jeśli te kosmetyki są do … albo co będzie, jeśli będą smugi, a lakier będzie miał bardzo mało pigmentu. Wiele pytań nasuwało mi się myśl, a biorąc pod uwagę, że mam nie za dużo czasu ze względu na pracę zawodową, wiedziałam, że drugiego filmiku nie nakręcę prędko, więc zaryzykowałam, filmik nie jest montowany i wszytko przedstawiam tak, jak było bez poprawek oraz ulepszeń…..REWELACYJNE!!!! Lakiery, które na wszystkie moje pierwotne wątpliwości pokazały, że jest odwrotnie, czyli: nie ma smug, wystarczy jedna warstwa, ślicznie błyszczy.” Przeczytajcie całą recenzję: https://paznokciowe-pomysly.blogspot.com/2016/07/recenzja-kosmetykow-do-paznokci-laura.html.

 

recenzja_nowosci_laura_conti

 

Informatyk z redakcji TrustedCosmetics pokochał nasze kosmetyki marki Roomcays

„Produkty te zauroczyły mnie już od pierwszego wejrzenia. Moim zdaniem sekret sukcesu tej marki tkwi już w opakowaniach. Po pierwsze kartonowe kartoniki z prostą i konkretną grafiką koloru czarnego, przemawiają do brodaczy (a przynajmniej do mnie przemówiły!). Kolejna fantastyczna sprawa to poręczne, maleńkie opakowania stworzone ze srebrnego metalu, które również zdobi prosta i konkretna grafika w kolorze czarnym. Poza tym nazwa marki — doskonale kojarzy się z zarostem. Jednak to nie wszystko… a co z jakością kosmetyków?
Teraz moja broda jest intensywnie nawilżona, łatwo się układa i modeluje. Zniknął problem ze splątanymi włoskami. Zarost zyskał zdrowy wygląd i już nie jest matowy ani przesuszony. Wystarczy kilka kropel tego drogocennego kosmetyku, by zyskać zdrową, przyjemnie i męsko pachnącą brodę.” Recenzję całej gamy produktów Roomcays zawarto w artykule: Skuteczne i wydajne kosmetyki dla brodaczy — recenzja kosmetyków do pielęgnacji zarostu marki Roomcays!

 

recenzja_kosmetykow_marki_roomcays

 

A czy Wy również używacie naszych kosmetyków? Jak Wam służą? Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje.