Zapomnij o rozlanym lakierze oraz problemach przy wykonywaniu domowego manicure. Mamy dla Ciebie kolejny niezwykły gadżet. Tym razem jest to silikonowy uchwyt na lakier, który ma mnóstwo zalet.

 

Dlaczego Ty też powinnaś zwrócić na niego uwagę?

Silikonowy uchwyt na lakier „Diament” zdecydowanie ułatwia malowanie paznokci oraz aplikację lakieru na płytkę paznokcia. Wykorzystując dwa lub trzy uchwyty równocześnie, możesz malować paznokcie na kilka kolorów. Warto podkreślić, że został przystosowany do butelek lakieru o różnych kształtach i pojemnościach. Idealnie pasuje do każdej dłoni, ponieważ przystosowuje się do rozmiaru palców. Po użyciu wraca on do oryginalnego kształtu. Jest łatwy w czyszczeniu, zaschnięty lakier wystarczy zdrapać i gotowe. Gadżet doskonale sprawdzi się w domu, na plaży czy w podróży! Zajmuje niewiele miejsca! Miej go zawsze przy sobie!

Ten niezwykły gadżet w formie pierścionka zakładasz na palec. Utrzymuje on butelkę z lakierem bez względu na rozmiar i kształt. Wystarczy ją umieścić we wnętrzu gadżetu, a stabilna konstrukcja oraz antypoślizgowe wnętrze zabezpieczą lakier przed przemieszczaniem się czy rozlaniem. Pozwala pomalować paznokcie wszędzie, bo nie wymaga podłoża do postawienia butelki z lakierem. I ma niewielkie rozmiary.

 

Sposób użycia:

  • Delikatnie ściśnij dolne wypustki Diamentu, aby rozszerzyć uchwyty na palce.
  • Załóż Diament tak jak pierścionek na dwóch sąsiednich, dowolnych palcach.
  • Umieść w środku buteleczkę z lakierem i ją odkręć.
  • Pomaluj paznokcie jednej dłoni.
  • Zakręć butelkę i delikatnie ściśnij dolne wypustki i zdejmij uchwyt z palców.
  • Teraz nałóż Diament na drugą dłoń, dalej postępuj tak samo, jak z pierwszą.
  • Po zakończeniu malowania zakręć lakier, ściśnij wypustki i delikatnie zdejmij uchwyt z palców.
  • Dodatkowa zaleta: używając dwóch Diamentów jednocześnie

 

diament3

 

Jesteś kobietą, która żyje w ciągłym biegu? Sięgnij po unikalny uchwyt na lakier w formie pierścionka „Diamentu”, który pozwoli Ci w kilka chwil wykonać manicure. W pracy, w korku – wszędzie tam, gdzie normalnie pomalowanie paznokci lakierem byłoby utrudnione lub wręcz niemożliwe.

To absolutny must-have dla lakieromaniaczek!