Masz problematyczną cerę lub tendencję do czyraków, egzemy, podrażnień czy infekcji grzybiczych? Wybierz specjalistyczny kosmetyk Eliksir ze srebrem — Silver n-oxygen marki PharmaVitta.

 

Ten specjalistyczny preparat w postaci Eliksiru Silver n-oxygen powinien znaleźć się w każdej apteczce, ze względu na swoje wielokierunkowe lecznicze działanie. Kosmetyk eliminuje szkodliwe mikroorganizmy takie jak wirusy, bakterie i grzyby, a także pierwotniaki i pleśnie.

Recepturę kosmetyku wypełniają tlen i cząstki srebra, które wykazują ekspresowe działanie antyseptycznie. Kosmetyk intensywnie nawilża skórę, przyspiesza gojenie się ran i leczy trudne dolegliwości skórne. Preparat do stosowania miejscowego aż do ustąpienia objawów. Sprawdzi się w przypadku zmian skórnych, do których zaliczamy: infekcje, otarcia, grzybice, alergie, stany zapalne mięśni i skóry, tworzące się egzemy, wrzody, czyraki itp.

 

serum_pharmavitta

 

 

Ponadto preparat przyspiesza gojenie, w tym również gojenie śluzówki oraz sprawdzi się do zabezpieczania przed rozwojem mikroorganizmów w wielu sytuacjach — można go zastosować na bieliznę, zabawki, buty czy w lodówce. Preparat jest łatwy w zastosowaniu, wystarczy spryskać nim podrażnioną skórę i pozostawić do wchłonięcia.

 

Poznaj wszystkie zalety eliksiru z nanosrebrem Sliver n-oxygen.