Po letnich wojażach i spacerach w sandałach skóra stóp stała się zniszczona, popękana i sucha? To dobry moment, aby o nią zadbać i przygotować na jesienno-zimowy czas.

 

Warto sięgnąć po maskę złuszczającą do stóp LC+ w postaci nasączonych skarpetek, która sama w sobie stanowi komfortowy zabieg pielęgnacyjny dla stóp. Receptura kosmetyku została nasycona kwasami owocowymi, mocznikiem, ekstraktem z aloesu oraz kwiatów nagietka, a także olejkiem z trawy cytrynowej. Dzięki temu delikatnie i skutecznie złuszcza martwy, suchy i złuszczony naskórek oraz wygładza i zmiękcza stopy. Pozostawia dogłębnie nawilżoną, wypielęgnowaną i zadbaną skórę. To doskonały zabieg pielęgnacyjny do wykonania w domowym zaciszu.

 

W jaki sposób użyć maski złuszczającej do stóp LC+?

Skarpetki w postaci maski złuszczającej do stóp LC+ rozłożyć i odciąć nożyczkami folię w oznaczonym miejscu. Nałożyć na stopy i owinąć wokół kostek. Usunąć zabezpieczenie i przylepcem skleić skarpetki, aby dobrze przylegały do kostek. Następnie warto wykonać masaż stóp, aby kosmetyk wniknął równomiernie w skórę. Po upływie godziny zdjąć skarpetki, a stopy umyć w letniej wodzie i osuszyć ręcznikiem. Pierwsze efekty po zastosowaniu maski złuszczającej do stóp LC+ można zauważyć po tygodniu. Natomiast cały proces złuszczania, w zależności od stanu stóp powinien się zakończyć po około 14 dniach.

 

2

 

A skarpetki złuszczające do stóp znajdziesz w naszym sklepie internetowym: https://coloris.sklep.pl/.