inveoRewitalizujące i pielęgnujące INVEO Serum do  pielęgnacji  krótkich,  przerzedzonych i osłabionych rzęs,  stymulujące ich naturalny wzrost.

Produkt powstał na bazie składnika  wykorzystywanego w leczeniu schorzeń oka. W badaniach aplikacyjnych, poza skutkiem leczniczym, zauważono znaczną poprawę kondycji rzęs. Przy długotrwałym  stosowaniu  leku (ponad 4 tygodnie) rzęsy były dłuższe, mocniejsze i ciemniejsze. Stąd też jego wykorzystanie w kosmetyce.

Rzęsy pielęgnowane serum Inveo  stają się zdrowsze, gęstsze i dłuższe, pogłębia się również ich koloryt.*

iveo-serum

Preparat wzbogacony jest ekstraktem ze świetlika otrzymywanym z ziela świetlika lekarskiego Euphrasia officinalis. Ekstrakt jest bogatym źródłem garbników, zawiera również glikozydy i kwasy fenolowe. Działa ściągająco oraz kojąco na wszelkiego rodzaju podrażnienia. Nawilża skórę i zmniejsza nadwrażliwość na światło. Łagodzi oznaki zmęczenia. Tonizuje oraz doskonale wygładza naskórek.

W celu uzyskania jak najbardziej delikatnego, nie drażniącego produktu,  zastosowano w recepturze składniki pomocnicze  używane również w kroplach do oczu.

 

Pytania i odpowiedzi

1 Do jakich rzęs przeznaczone jest  Serum?

Przeznaczone jest  do  pielęgnacji  krótkich,  przerzedzonych i osłabionych rzęs,  stymuluje ich naturalny wzrost.

2 Dla kogo jest przeznaczone Serum?

Serum jest produktem kosmetycznym do stosowania zewnętrznego dla osób dorosłych.

3 Czy Serum uczula?

Serum uzyskało status produktu hypoalergicznego.  Nie wywoływał podrażnień w wielokrotnej aplikacji, (raz dziennie przez osiem tygodni).

4 Jakie są przeciw wskazania do stosowania  preparatu?

Przeciw wskazaniem do stosowania są ostre stany zapalne oczu i skóry okolic oczu, wymagające leczenia farmakologicznego, przewlekłe zapalenia sojówek oraz stwierdzona alergia lub nadwrażliwość na któryś ze składników.

5 Czy mogą stosować Serum kobiety w ciąży?

Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży.

6 Jak często stosować Serum?

Stosować raz dziennie – najlepiej wieczorem, przed pójściem spać. Jako element wieczornej pielęgnacji twarzy.

7 Jakie są efekty działania serum?

Na zdjęciach pokazane są dwa przykłady efektów działania Serum – po 8 tygodniach stosowania, codziennie, na dolną i górna powiekę.

Zdjęcie przed

AW-przed

Zdjęcie po

AW-po

8 Po jakim czasie można zaobserwować pierwsze efekty działania Serum?

Pierwsze efekty są zauważalne  po 6 do 8 tygodniach stosowania, ale wśród osób testujących były nawet takie, u których pierwsze efekty wystąpiły po 10 tygodniach!

Bardzo ważne jest regularne stosowanie serum i nie przerywanie kuracji  przed upływem co najmniej 10 tygodni.