Odpowiadając na wysokie wymagania konsumentek, wprowadziliśmy do swojej oferty innowacyjny gadżet do aplikacji kremowych kosmetyków do makijażu takich jak podkład, puder, korektor czy rozświetlacz. A mowa tu o gąbce do makijażu 3D Laura Conti.

 

Nasza gąbeczka do makijażu zastąpi pędzle do make-upu. Wyróżnia ją przyjemna i delikatna w dotyku struktura. Dzięki temu z jej pomocą możesz wykonać perfekcyjnie wykończony makijaż 3D bez smug i zacieków.

Gąbeczka do makijażu doskonale zaciera granice. A jej sposób użytkowania jest bardzo prosty.

 

Jak używać gąbki do makijażu 3D?
1. Namocz gąbkę w chłodnej wodzie.
2. Dokładnie wyciśnij nadmiar wody.
3. Nałóż kosmetyk na gąbkę.
4. Nanieś kosmetyk na twarz ruchem stemplującym. Czyli inaczej mówiąc delikatnie, wklepuj kosmetyk za pomocą gąbki.
5. Po użyciu dokładnie umyj gąbkę do makijażu 3D specjalnym płynem lub mydłem w płynie.
6. Pozostaw do wyschnięcia.

 

Jak aplikować poszczególne kosmetyki za pomocą gąbki do makijażu 3D Laura Conti?
Jej szersza część doskonale sprawdza się do aplikacji podkładu. Wąska końcówka świetnie sprawdzi się do aplikacji korektora w okolicach oczu czy skrzydełek nosa.

Niesamowita gąbeczka do makijażu 3D Laura Conti wyróżnia się kształtem, strukturą i gęstością. Doskonale rozprowadza podkład, ale nie wpija go. Dobrze kryje przebarwienia i niedoskonałości oraz zmniejsza widoczność zmarszczek i porów. Warto sięgnąć po nią do aplikacji podkładu w sprayu, kompakcie i płynie oraz pudru mineralnego. Została odpowiednio wyprofilowana, aby dotrzeć w każde zagłębienie. Makijaż wykonany przy pomocy naszej magicznej gąbki do makijażu 3D Laura Conti wyróżnia naturalny efekt bez efektu maski, smug czy nadmiaru kosmetyków. Nie robi plam i nie zmienia konsystencji aplikowanego kosmetyku. Pozwala precyzyjnie nałożyć makijaż, dobrze wklepuje go w skórę. Pozostawia naturalne wykończenie i ładną fakturę skóry.

 

Multifunkcyjna gąbka do makijażu 3D Laura Conti zaskoczy również Ciebie!