Poznaj innowacyjny tusz od Inveo, z czynnikiem stymulującym wzrost włosów. Jego troskliwie skomponowana formuła skrywa selektywnie dobrane składniki aktywne, dzięki czemu znacząco pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy.

 

 

W recepturze najnowszego tuszu do rzęs z czynnikiem stymulującym wzrost włosów Inveo połączyliśmy bajkalinę, argininę, kiełki soi, kiełki pszenicy, witaminę E oraz pantenol. Kosmetyk czyni rzęsy bardzo wyrazistymi. Ale to nie wszystko, bo zawartość składników stymulujących wzrost włosów sprawia, że dba o kondycję rzęs.

Dzięki kiełkom soi, pszenicy, tarczycy bajkalskiej i argininie hamuje wypadanie rzęs, stymuluje ich wzrost, znacząco poprawia kondycję włosków, dzięki czemu rzęsy stają się gęstsze i grubsze. Za sprawą wosków: pszczelego, ryżowego, carnauba oraz witaminy E i pantenol chroni przed wysuszeniem. Natomiast silikonowe polimery nadają niezwykły połysk, a składniki filmotwórcze wydłużają rzęsy.

Maskara do rzęs z czynnikiem stymulującym wzrost włosów Inveo ma dobrze zaprojektowaną silikonową szczoteczkę, która dokładnie rozczesuje włoski, zapobiega ich sklejaniu, równomiernie pokrywa rzęsy tuszem i sprawia, że jego aplikacja jest prosta oraz zajmuje kilka chwil. Trwały tusz nie obsypuje się i nie kruszy i jest łatwy do usunięcia za pomocą preparatów do demakijażu oczu.

Cena 24,99 zł/8 ml.

tusz_do_rzes_z_czynnikiem_stymulujacym_wzrost_wlosow_inveo

Tusz do rzęs z czynnikiem stymulującym wzrost włosów Inveo jest dostępny w sklepie internetowym https://coloris.sklep.pl/