Zgodnie z naszym nowym zwyczajem, który wprowadziliśmy z początkiem tego roku, mamy 3 kolejne niespodzianki dla autorek najciekawszych komentarzy, pozostawionych na naszym blogu w marcu 2017.

 

Najbardziej spodobały nam się komentarze:

„Wiosną jestem piękna, bo rozkwitam jak ten pierwszy kwiat, mimo że na koncie mam już trochę lat. Cała przyroda budzi się do życia, ja również wychodzę z zimowego ukrycia. Pilates w parku z koleżanką śmiało praktykuję, spojrzeniami gapiów nic się nie przejmuję. Męża zaś na rolki stale wyciągam, mimo że na ogół bardzo się ociąga. Kieckę w kwiatki wkładam, nogi pokazuję, bajecznie kolorowo co dzień się czuję. Chwytam gorliwie słoneczne promienie, a wiosenna burza nie jest utrapieniem. Wręcz przeciwnie, patrzę w chmury jak zaczarowana, cieszę się, nawet gdy kałuże po kolana. Wkładam różowe, nie okulary, a kalosze i z wielkim parasolem w parku się panoszę 🙂 Wiosna to Wielkanoc, moje urodziny, komunie, wesela, moc spotkań wśród rodziny. Wszystko to wpływa na moją motywację, chce mi się chcieć, zewsząd czerpię inspirację. Całe to szczęście widać na mej twarzy, o tak promiennym wyglądzie każda dzisiaj marzy!”

 

„Wiosną jestem piękna, bo zaczynam żyć aktywnie! Chętniej wychodzę z domu, na spacery i do klubu fitness. Zaczynam się zdrowiej odżywiać dzięki łatwiej dostępnym warzywom i owocom. To czas, kiedy zaczynam dbać o skórę, aby pięknie prezentowała się latem. Zmieniam garderobę, pozbywam się zimowych ubrań, a zamieniam je na lekkie sweterki i sukienki. A urodę podkreślam delikatnym makijażem. Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia i jest otoczone pozytywną energią!”

 

„Wiosną jestem piękna, bo czuję przypływ nowych sił witalnych, które pojawiają się wraz z nastaniem pierwszych ciepłych dni i pierwszych nieśmiało przebijających się kwiatów i pąków. Czuję się wtedy pełna optymizmu i radości, obserwuję piękno rodzącej się do życia przyrody i sama też czuję się jej częścią, może inną, ale nadal piękną. Wiosna jest dla mnie najpiękniejszą porą roku, po zimie bardziej docenia się słońce, cieplejsze dni, kolorowe kwiaty i krzewy oraz świeżość zielonej trawy. A także to, że można w końcu ubrać się w lżejsze ubrania, które podkreślają sylwetkę i nasz kobiecy sex-appeal. Wszystko dokoła odżywa na wiosnę, odżywamy i my – kobiety. W nowych barwach, nowych lekkich ubraniach i pierwszych wiosennych sukienkach.”

 

Ich autorki, czyli:

  • Ada S.
  • Maya
  • Renata

prosimy o przesłanie na adres blog (małpa) inveo. biz.pl adresów do wysyłki upominków.

 

Processed with VSCO with e5 preset

 

Gratulujemy! Czekamy na Wasze kolejne interesujące i zaskakujące komentarze.