Do kogo powędrują niespodzianki za komentarze pozostawione na naszym blogu w październiku 2017?

 

Tym razem postanowiliśmy nagrodzić wypowiedzi:

– „Muszę Wam powiedzieć, że największą furorę wśród małych dziewczynek robi balsam malinowy – tak, ten „dla dorosłych” 😉 Siostrzenica Ala, 9-latka, już dawno wysępiła ode mnie jedno opakowanie. 😀 Teraz jestem u szwagierki w UK i jak tylko wrócę do domu, za jej zgodą wysyłam paczkę 🙂 4-letnia Maja jest zafascynowana Waszym produktem, codziennie przed wyjściem na spacer „jajo” od ciotki musi być. Skąd ten fenomen? Atrakcyjny, inny niż wszystkie kształt opakowania, piękny, „dziewczyński” kolor, słodki aromat dojrzałych malin, łatwość aplikacji – jedno pociągnięcie i akurat całe małe usta nawilżone 😉 Nawet babcia ze swoją łososiową pomadką (niezdatną dla dziecka) i błyszczykiem w złotym pudełeczku nie ma szans. :D” – Ada S.

– „Nazwa „eliksir” zawsze kojarzyła mi się z czymś magicznym. I to nie będzie wyjątek od reguły, ponieważ kosmetyk Eliksir ze srebrem — Silver n-oxygen marki PharmaVitta doskonale zwalcza wszelkie zakażenia bakteryjne, czy to na twarzy, czy ciele. Poleciłam też swojej córce, która zmaga się z trądzikiem i obie jesteśmy bardzo zadowolone z efektów. To mój kosmetyk hit tego roku – jak dotychczas najlepszy ze wszystkich kosmetyków, które testowałam. Zaglądam tutaj dość często, ponieważ jakość kosmetyków naprawdę bardzo nas zadowala. :)” – Aneczka

– „Ja na własnej skórze przekonuje się co roku, jak ważne jest nawilżanie ust i nadmierne dbanie o nie. Ostatnio miałam stresujące wydarzenia w moim życiu, ponieważ wychodziłam za mąż. Pech chciał, że kilka dni przed wyskoczyła mi okropna opryszka i musiałam z nią walczyć. Dlatego aplikowałam maści, które niestety mocno wysuszają usta. Teraz gdy już opryszczka zniknęła, zrobiłam sobie peeling miodowo-cukrowy i leczę się Waszymi balsamami – właśnie do kurtki wrzuciłam balsam o smaku pomarańczy <3, żeby zawsze mieć go przy sobie :)” – Patrycja.

 

podsumowanie_miesiaca

 

Dziękujemy za wszystkie wypowiedzi, które pozostawiłyście na naszym blogu w październiku. Czekamy na Wasze kolejne komentarze.