Postanowiliśmy znów nagrodzić Wasze wypowiedzi na naszym blogu. Do kogo tym razem trafią nasze upominki?

 

Pierwsza niespodzianka trafia do Mistelli, za wypowiedź: „Arbuz i mandarynka – kuszące połączenie 🙂 Obecnie przedłużam sobie lato z Waszym balsamem malinowym. Soczysty aromat dojrzałych owoców przenosi mnie myślami do upalnych dni. Kojarzy mi się z wakacjami, kiedy to największym problemem było: co dzisiaj robimy? 😉 Uwielbiam maliny, mogę je zajadać całymi dniami… Nowa propozycja jest równie ciekawa, łączy typowo letni arbuz z mandarynką, która jest najbardziej popularna w okolicy Bożego Narodzenia 😉 Jako fanka kosmetyków do ust pewnie prędzej czy później ulegnę pokusie posiadania kolejnego balsamu. :D.”

 

Drugą niespodzianką postanowiliśmy nagrodzić komentarz Mai: „Bardzo kuszący zestaw! Skóra twarzy jest wyjątkowo wymagająca i potrzebuje dobrze dobranych kosmetyków. Tonik nie tylko oczyszcza, ale i przywraca odpowiednie pH skóry, o którym niestety czasem zapominamy. Eliksir i krem z pewnością odżywią i nawilżą spragnioną skórę. Zestaw trzech kosmetyków naprawdę robi wrażenie, muszę go wypróbować, gdyż moja cera chętnie przyjmie profesjonalną pielęgnację z tej samej serii.

Wieloetapowa pielęgnacja jest czasochłonna, lecz warto poświęcić przynajmniej dwa dni w tygodniu na 30 – 50-minutowy rytuał jak z salonu dla siebie i swojego samopoczucia! ;)”

 

Trzecia niespodzianka trafia do Patrycji za wypowiedź: „Jak dla mnie zestaw idealny! Ja rzadko używam wszystkich produktów naraz, poza tym na naszym rynku istnieje bardzo dużo takich produktów i szczerze mówiąc, zawsze stoję przynajmniej 10 minut w drogerii i szukam najlepszej dla mnie pielęgnacji. Tutaj nie ma takiego problemu! Tonik, eliksir i krem – to trio brzmi fantastycznie 🙂 Moja skóra z pewnością potrzebowałaby takiego odżywienia, zwłaszcza, iż niedługo wychodzę za mąż i chcę wyglądać pięknie w ten niepowtarzalny dzień ;)”

 

kwiaty

 

 

Dziękujemy za wszystkie wypowiedzi, które pozostawiłyście na naszym blogu we wrześniu. Czekamy na Wasze kolejne komentarze.