Do kogo powędrują niespodzianki za komentarze pozostawione na naszym blogu w czerwcu 2018?

 

Tym razem nagradzamy wypowiedzi:

„Moje usta na pewno pokochają balsam ochronny do ust z linii Botanical Vegan. Zarówno moje ciało, jak i ja sama, mam dość wszechobecnej chemii. Staram się ją ograniczyć, omijać i na każdym kroku oddalać od siebie, jednak nie zawsze mam taką możliwość. O ile nie mam zbyt dużego wpływu na produkty, które spożywam (nie zawsze producenci są z nami szczerzy) to chociaż świadomie wybiorę balsam do ust bez tablicy Mendelejewa. Jestem przekonana, że ten kosmetyk zdecydowanie poprawi kondycję moich ust. Sprawi, że staną się one miękkie, gładkie i w końcu odpowiednio nawilżone” – pisze Katarzyna.

 

„Jestem fanką kosmetyków naturalnych i chętnie przetestowałabym balsam regenerujący z serii Botanical VEGAN. Zawarte w nim oleje i masła na pewno rozprawiłyby się z moją największą zmorą: spękanymi i spierzchniętymi wargami. Dzięki niemu moje usta byłyby gładkie i nawilżone, a ja bez kompleksów mogłabym rozdawać całusy” – pisze Dorota.

 

„Kosmetyka to moja pasja, która spowodowała, że podjęłam kształcenie w tym kierunku. Na zajęciach często omawiałyśmy składy kosmetyków. Przewijało się mnóstwo znanych i mniej znanych firm. Jedne zajęcia szczególnie zapadły mi w pamięć. To te, na których omawiałyśmy zioła i ich działanie. Od razu przypomniała mi się moja babcia, która z zamiłowaniem zbierała różne magiczne „kwiatki”. Żałuję, że nie zdążyła przekazać mi swojej wiedzy, gdyż zioła wracają do łask. Dlatego właśnie bardzo chciałabym przetestować ziołową pomadkę do ust. Ps. Niedawno testowałam szampon, odżywkę i serum do włosów z kolendrą. Były rewelacyjne!” – pisze Joanna.

 

najciekawsze_komentarze_czerwca_nagradzamy

 

Dziękujemy za wszystkie wypowiedzi, które pozostawiłyście na naszym blogu w maju. Prosimy nagrodzone osoby o przesłanie adresu na mail blog (małpa) inveo.biz,pl z adresem do wysyłki niespodzianki. Czekamy na Wasze kolejne komentarze.