Do kogo powędrują niespodzianki za komentarze pozostawione na naszym blogu w grudniu 2019?

 

Tym razem nagradzamy wypowiedzi:

Te urocze kolorowe opakowania sprawiają, że chcę mieć je wszystkie. Mam kilka pomadek i ciągle kupuję nowe. Nie wyobrażam sobie, by wyjść z domu bez balsamu to ust. Zimową porą szczególnie muszę nawilżać usta. Zimne powietrze i wiatr mocno je wysuszają. Od jakiegoś czasu wybieram tylko naturalne kosmetyki, więc balsamy to ust Eco Soft muszą trafić na moją listę zakupów – pisze Mariola w odpowiedzi do posta pt. Nowe balsamy do ust Eco Soft Laura Conti wypełnione olejkami roślinnymi.

 

Zimą moje usta mają szczególną skłonność do pękania i szybkiego wysuszania się. Są narażone na wiatr i zmiany temperatury, dlatego wymagają szczególnej troski. Podstawą zimowej pielęgnacji jest ich ochrona oraz nawilżenie, sięgam wtedy po pomadki Laura Conti, a także wykonuję maseczki na bazie tłustego kremu, aby zapewnić im właściwą ochronę oraz powabny wygląd. Odpowiednio dobrany kosmetyk pozwoli im szybko odzyskać dobry poziom nawilżenia. Pomadki Laura Conti nie obciążają ust, lecz je skutecznie chronią, pielęgnują i odżywiają jak balsam, a także dodają im kuszącego blasku – pisze Aneczka w odpowiedzi do posta pt. Jak dbać o usta zimą.

 

Nie miałam pojęcia o istnieniu aż trzech faz wzrostu rzęs. Co jakiś czas sięgam po odżywkę wzmacniającą rzęsy. Niestety moje rzęsy nie są zbyt długie i gęste, dlatego muszę je podkreślać tuszem. Dawniej moim błędem było mocne przecieranie oczu podczas demakijażu. Moje rzęsy na tym cierpiały. Teraz wiem, że delikatny demakijaż ma duże znaczenie. Ostatnio czytałam o serum odbudowującym rzęsy Inveo i tuszu stymulujący wzrost rzęs Inveo. Wiem, że koniecznie muszę przetestować te produkty. Myślę, że mogłyby mi bardzo pomóc – pisze Danusia, w odpowiedzi do posta pt. Czynniki wpływające na pogorszenie kondycji rzęs.

1

Dziękujemy za wszystkie wypowiedzi, które pozostawiłyście na naszym blogu w grudniu 2019.

Prosimy nagrodzone osoby o przesłanie adresu na mail blog (małpa) inveo.biz.pl z adresem do wysyłki niespodzianki.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze kolejne komentarze.