Do kogo powędrują niespodzianki za komentarze pozostawione na naszym blogu w kwietniu 2020?

 

Tym razem nagradzamy wypowiedzi:

Wiosna to piękna pora roku, wtedy nabieram do życia chęci, zmieniam swoją garderobę na lżejszą, stosuję oczywiście urozmaiconą dietę i uprawiam częściej sport. Skóra potrzebuje regeneracji, stosuję różne zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyki ujędrniające, które likwidują pomarańczową skórkę, zmieniam kremy do twarzy na lżejsze. Moje ciało nawilżam wewnętrznie – wodą mineralną i sokami oraz zewnętrznie kremami i balsamami. Zjadam więcej warzyw i owoców, biegam, dotleniam się, jeżdżę na rowerze, dużo spaceruję, ćwiczę systematycznie i wykonuję masaże ciała. Wiosną poprawia mi się samopoczucie, jestem bardziej radosna i optymistycznie nastawiona do życia. Odpowiednie odżywianie wzmacnia mój organizm, a sport poprawia moją kondycję. Oprócz tego piszę kartkę z moim opracowanym planem działania, który pozwala mi w osiągnięciu dobrej formy i przyczepiam go na lodówkę:

1. Codzienna gimnastyka, spacery, bieganie, pływanie, jazda na rowerze.
2. Ograniczaj słodycze i niezdrową żywność jak pizze, hamburgery, chipsy.
3. Wprowadź zbilansowaną dietę bogatą w owoce i warzywa.
4. Codziennie szklanka przegotowanej wody na czczo do picia.
5. Pij minimum 2 litry niegazowanej wody mineralnej.
6. Posiłki jedz częściej, a w mniejszych ilościach i dokładnie przeżuwaj jedzenie.
7. Na lusterku piszę: „dobra forma to lepsze zdrowie”.

Dzięki tym małym kroczkom poprawiam swoją sylwetkę z dnia na dzień, a wiosną cieszę się dobrą formą, pięknym ciałem i zdrowiem – pisze Iwona w odpowiedzi do posta pt. 6 sposobów, aby wyglądać młodziej tej wiosny.

 

Czas epidemii to trudny okres dla nas wszystkich, ale ma też pozytywne strony. Zwolniło się tempo życia, mamy więcej czasu dla bliskich i siebie. Sama staram się wykorzystać ten moment na nadrobieniu zaległości w lekturze. Kiedyś uwielbiam czytać, a teraz jest ku temu doskonała okazja. Powróciłam też do haftu krzyżykowego, teraz są gotowe nadruki, dzięki którym można tworzyć piękne obrazy. No i staram się więcej czasu poświęcać pielęgnacji skóry, która po zimie wymaga szczególnej troski. Stosuje maseczki i peelingi, które pomagają zregenerować naskórek. No i dieta, bogata w witaminy i minerały to dodatkowy plus nie tylko dla urody, ale również dla zdrowia.

Mam nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy i będziemy bardziej doceniać świat wokół nas. Bo natura jest piękna, a każdy dzień pozwala odkrywać na nowo jej uroki – pisze Ela, w odpowiedzi do posta pt. Jak dbać o siebie w czasach koronawirusa?

 

Mój sposób na zachowanie młodego wyglądu jest bardzo prosty i nie wymaga wiele wysiłku, najważniejsza jest systematyczność i cierpliwe czekanie na efekty (a raczej na brak zmarszczek):

1. Staram się pić codziennie min. 2 litry wody – jak wiadomo, woda to życie, a nawilżona od wewnątrz skóra odpłaca się pięknym wyglądem.
2. Dużo aktywności na świeżym powietrzu – codziennie bez względu na pogodę staram się spędzić minimum godzinę na dworze. Dotleniony organizm wolniej się starzeje.
3. Sen – każdego dnia staram się o zdrowy i spokojny sen, wietrzę sypialnię, wymieniam pościel, staram się spać po 8 godzin dziennie. Komórki mojego organizmu mają czas na regenerację.
4. Ograniczenie stresów – nie zamartwiam się małymi przeszkodami czy niepowodzeniami. Skupiam się na pozytywnych rzeczach.
5. Uśmiech – mam wielu znajomych, z którymi uwielbiam spędzać czas. Duża porcja śmiechu i radości wspaniale wpływa na samopoczucie.
6. Oczyszczanie – wieczorem pilnuję dokładnego oczyszczenia skóry z zanieczyszczeń, aby mogła w nocy odpoczywać.
7. Umiejętnie dobrana pielęgnacja – wybieram kosmetyki nie tylko do mojego wieku, ale również do aktualnych potrzeb mojego ciała.

Te 7 punktów pozwala mi cieszyć się dobrym zdrowiem oraz młodym wyglądem. Liczę, że dzięki mojej liście jeszcze wiele lat będę zadowolona z życia i swojego wyglądu – pisze Aneczka, w odpowiedzi do posta pt. 6 sposobów, aby wyglądać młodziej tej wiosny.

 

najciekawsze_komentarze_kwietnia_2020

 

Dziękujemy za wszystkie wypowiedzi, które pozostawiłyście na naszym blogu w kwietniu 2020.

Prosimy nagrodzone osoby o przesłanie adresu na mail blog (małpa) inveo.biz.pl z adresem do wysyłki niespodzianki.
Z niecierpliwością czekamy na Wasze kolejne komentarze.