Do kogo powędrują niespodzianki za komentarze pozostawione na naszym blogu w lipcu 2018?

 

Tym razem nagradzamy wypowiedzi:

„Woda jest szczególnie istotnym składnikiem naszego organizmu, a każdy z nas może się przekonać o tym, kiedy jej brakuje np. podczas kaca, gdy jesteśmy mocno odwodnieni. Jednak wydaje mi się, że mało kto zdaje sobie sprawę, z tego, że nie tylko alkohol przeszkadza naszemu organizmowi w magazynowaniu płynów. Może kogoś zaskoczę tym, że za długo parzona czarna herbata może powodować odwodnienie, nudności i podwyższenie ciśnienia, a jej nadmierne picie jest szczególnie niewskazane na czczo. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Dlatego od pewnego czasu uważam na herbatę (szczególnie rano) i piję duże ilości wody. Przyznam, że od kiedy wprowadziłam picie minimum 2 litrów wody do swojej codziennej rutyny, czuję się dużo lepiej.” – pisze Patizabkol, w odpowiedzi do posta pt. Picie wody dla zdrowia i urody.

 

„Picie wody jest dla mnie bardzo ważne. Codziennie rano wypijam na czczo szklankę wody z wyciśniętym do niej sokiem z cytryny. To pobudza mój organizm, oczyszcza z toksyn oraz dodaje energii na cały dzień. Zaobserwowałam u siebie, że regularne picie wody sprawia, że dobrze się czuję, nie mam problemów z wypróżnianiem się i moja skóra jest napięta, jędrna i zdecydowanie lepiej wygląda. Gdy wcześniej nie pilnowałam picia wody, miałam problemy ze skórą, która była wrażliwa, zwiotczała a ja czułam się znużona i nie miałam ochoty na nic. Odpowiednie nawodnienie to podstawa dla naszego zdrowia i wyglądu. Ja się na sobie o tym przekonałam i radzę to również innym. Pijcie wodę jak najczęściej, nawet wtedy sięgajcie po wodę, gdy nie męczy was pragnienie” – pisze Hizabela, w odpowiedzi do posta pt. Picie wody dla zdrowia i urody.

„Oczywiście zadbane dłonie to nasza wizytówka, dlatego ja również dbam o dłonie, ale wszystko z umiarem, trzeba uważać, by nie przesadzić, jak było to w moim przypadku, teraz moje dłonie są strasznie przesuszone, przez moje natręctwo, które dotknęło mnie wiele, wiele lat temu, więc musimy pamiętać, by nie przesadzić w drugą stronę. Wszystko, co w nadmiarze, również nam szkodzi” – pisze kaasilka, w odpowiedzi do posta pt. Paznokcie i skórki wokół nich — jak o nie dbać?

 

„Wow! Przypadkiem trafiłam na Państwa stronę i jestem dozgonnie wdzięczna za zaprezentowanie tych cudnych kolczyków! Jestem w nich zakochana. Od zawsze szukałam idealnych długich kolczyków i wszystkie wydawały mi się zbyt przesadzone, zbyt ciężkie i mało kobiece – a te kolczyki są strzałem w dziesiątkę! ZDECYDOWANIE zapisuję je sobie na moją listę must have!” – pisze Adrianna w odpowiedzi do posta pt. Wyjątkowe srebrne kolczyki z Tajlandii.

 

 

najciekawszy_komentarz_sierpnia

 

 

Dziękujemy za wszystkie wypowiedzi, które pozostawiłyście na naszym blogu w lipcu.

Prosimy nagrodzone osoby o przesłanie adresu na mail blog (małpa) inveo.biz.pl z adresem do wysyłki niespodzianki.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze kolejne komentarze.