Do kogo powędrują niespodzianki za komentarze pozostawione na naszym blogu w listopadzie 2019?

Tym razem nagradzamy wypowiedzi:

 

Już widzę, że szczoteczką Inveo będzie można wygodnie operować. Idealna maskara według mnie powinna mieć możliwie jak najwęższą i zarazem jak najgęstszą szczoteczkę o lekko zakrzywionym kształcie. Większość z nas nie ma czasu na codziennie suplementowanie rzęs albo po prostu o tym zapomina, ale która kobieta praktycznie codziennie nie podkreśla oka maskarą? Sądzę, że trudno byłoby takową znaleźć. Dlatego jestem zafascynowana już samą ideą połączenia tuszu do rzęs z odżywką i z pewnością niebawem przetestuję nową maskarę od Inveo – pisze Patizabkol, w odpowiedzi do posta pt. Mascara przyspieszająca wzrost rzęs! Nowość od Inveo.

 

Moje usta są zdecydowanie bardzo wymagające. Szczególnie jesienną porą. Od pewnego czasu staram się walczyć z pękającymi i suchymi ustami. Niestety nawet pomadki i balsamy nie pomagają. Próbowałam też smarować je miodem i zrobiłam peeling, ale większej poprawy nie zauważyłam. Marka Laura Conti lubi mnie zaskakiwać nowymi produktami do ust. Tak jest też teraz. Crystal Clear Lip Gel to coś nowego co na pewno muszę przetestować – pisze Różyczka, w odpowiedzi do posta pt. Żel intensywnie nawilżający do ust – Crystal Clear Lip Gel.

 

Przyznaję, że bardzo mnie zainteresował ten tusz do rzęs. Nie spotkałam dotąd maskary, która zawierałaby takie nasilenie składników pielęgnacyjnych. Szukam właśnie dobrego tuszu do rzęs, który nie tylko zapewni mi piękny makijaż w jedną chwilę (pogrubi, wydłuży i podkręci rzęsy), ale również zadba o każdy, nawet maleńki włosek, odżywi i w dodatku „zmusi” rzęsy do tego, aby rosły nieco szybciej – pisze Aneczka, w odpowiedzi do posta pt. Mascara przyspieszająca wzrost rzęs! Nowość od Inveo.

 

1

 

Dziękujemy za wszystkie wypowiedzi, które pozostawiłyście na naszym blogu w listopadzie 2019.

Prosimy nagrodzone osoby o przesłanie adresu na mail blog (małpa) inveo.biz.pl z adresem do wysyłki niespodzianki.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze kolejne komentarze.