Do kogo powędrują niespodzianki za komentarze pozostawione na naszym blogu w lutym 2020?

 

 

Tym razem nagradzamy wypowiedzi:

 

Rzadko kiedy stosowałam odżywki do paznokci, a jeśli już to na pewno nie robiłam tego systematycznie. Przełom w moim myśleniu nastąpił, kiedy to właśnie tutaj dostałam w ramach nagrody za najlepszy komentarz arganowe serum do paznokci i skórek. Zaczęłam więc jego stosowanie. Na początku z dozą zwątpienia i niepewności, ale gdy po kilku dniach zauważyłam pierwsze efekty, nie miałam już żadnych wątpliwości. Serum podziałało na moje zniszczone paznokcie jak plaster na zranioną skórę. Znakomicie zregenerowało nie tylko płytkę, ale również skórki. Zauważyłam, że przy regularnym stosowaniu moje paznokcie przestały się aż tak mocno rozdwajać. Są lśniące, mega naturalne i zdecydowanie bardziej wzmocnione. Wyglądają po prostu zdrowo – pisze Katarzyna, w odpowiedzi do posta pt. Jakie są zalety używania odżywki do paznokci?

 

Od dawna obiecuję sobie, że codziennie wygospodaruję czas tylko dla siebie. Jakoś ciężko mi to zrealizować. Zawsze wypadnie coś, co wydaje się ważniejsze niż chwila relaksu. Z nadchodzącą wiosną zamierzam naprawdę pomyśleć tylko o sobie. Codzienne spacery, a może nawet bieganie na pewno dodadzą mi siły. Może zacznę czytać książki, które tak uwielbiam, a z których musiałam zrezygnować przez natłok obowiązków. Praca jest ważna, ale nie najważniejsza. Wiosna to dobry czas na zmiany – pisze Danusia, w odpowiedzi do posta pt. 7 sposobów na życiowy balans.

 

Mam jedną prostą zasadę – nie ruszam się nigdzie bez pomadki do ust. Żeby cieszyć się pięknymi ustami, trzeba poświęcić im trochę uwagi. Do tej pory w pielęgnacji pomagały mi pomadki i balsamy do ust. Teraz do tego zestawu trafił Crystal Clear Lip Gel. Nigdy wcześniej nie używałam tego typu kosmetyku. Żel bardzo dobrze nawilża usta. Żelowa konsystencja otula usta ochronną warstwą. Dzięki temu mam pewność, że nie muszę martwić się już niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Moje usta są pod świetną ochroną. Crystal Clear Lip Gel trafił na listę moich kosmetycznych ulubieńców – pisze Mariola, w odpowiedzi do posta pt. Żel intensywnie nawilżający do ust – Crystal Clear Lip Gel.

 

najciekawszy_komentarz_lutego_2020_1

 

Dziękujemy za wszystkie wypowiedzi, które pozostawiłyście na naszym blogu w lutym 2020.

Prosimy nagrodzone osoby o przesłanie adresu na mail blog (małpa) inveo.biz.pl z adresem do wysyłki niespodzianki.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze kolejne komentarze.