Do kogo powędrują niespodzianki za komentarze pozostawione na naszym blogu w maju 2018?

 

Tym razem nagradzamy wypowiedzi:

 • Maszynka do golenia to mój dotychczasowy sposób depilacji, do tego krem wkracza do akcji. W kilka minut pozbywam się delikatnie zbędnego owłosienia, dla mnie to komfort golenia. Skóra aksamitna w dotyku pozostaje, moje ogolone ciało piękniejsze się staje. Choć to depilacja szybka i wygodna, łatwa, bezpieczna i modna, to jednak po 3 dniach odrasta owłosienie, a gładka skóra jest moim marzeniem. Preferuję łatwe metody, wystarczy krem, maszynka i trochę wody. Bez bólu depiluję moje ciało, by zawsze gładkie pozostało. Niestety dokładnie ogolone, owłosienia tylko na chwilkę jest pozbawione. Muszę przyznać, że interesuje mnie Ananasowy wosk do depilacji ciała, jednak nie mogę się do wosku przekonać. Może kiedyś spróbuję tej metody, ale na razie pozostanę przy maszynce do golenia — pisze Iwona.

 

 • Ziołowe balsamy to moje skojarzenie,
  skradły moje serce, moje usta chcą ukojenie.
  Wierzę, że zioła moje usta wyleczą,
  z suchości, pękania i już nie powiem, że pieką…
  Szkodliwe działania czynników…
  słońce, zanieczyszczenia…
  to wszystko, co wpływa na nasze usta…
  Aby dobrze o nie zadbać, trzeba szukać nowości,
  by znaleźć coś odpowiedniego dla nich…
  Chętnie przetestuję balsam ziołowy,
  bo wiem, że moje usta go pokochają,
  a ukojenie pójdzie w parze z pięknym wyglądem,
  miękkością, nawilżeniem ich…
  Wiem, że testy to wspaniała rzecz i warto próbować nowych rzeczy — rymuje Angelika Szlęzak.

 

 • Ja niedawno zdecydowałam się na depilację skóry woskiem. Wcześniej strasznie się tej metody bałam i unikałam jej jak ognia. Namówiła mnie przyjaciółka, która stosuję depilację woskiem od dłuższego czasu i jest z tej metody mega zadowolona. Poleciła mi wosk do depilacji Velvetic i muszę przyznać, że nie było czego się bać. Wosk łatwo się aplikuje i ściąga. Usunęłam tym sposobem szybko i prawie bezboleśnie całe owłosienie z mojego ciała i cieszę się naprawdę gładką, miękką skórą bez podrażnień i zaczerwienień. Mam też krem do depilacji miejsc wrażliwych i też jestem z niego mega zadowolona. Stwierdziłam, że warto pokonać swój lęk przed nowościami, bo często mają one świetny wpływ na nasze ciało — wyznaje Hizabela.

 

kwiatki

 

Dziękujemy za wszystkie wypowiedzi, które pozostawiłyście na naszym blogu w maju. Prosimy nagrodzone osoby o przesłanie adresu na mail blog (małpa) inveo.biz.pl z adresem do wysyłki niespodzianki. Czekamy na Wasze kolejne komentarze.