Do kogo powędrują niespodzianki za komentarze pozostawione na naszym blogu w marcu 2018?

 

Tym razem nagradzamy wypowiedzi:

  • Podstawą do odpowiedniej kuracji cery trądzikowej jest- diagnoza fachowców (nie bo koleżance pomogło) każda przypadłość wymaga indywidualnego rozeznania i stosowania się do zaleceń. Owszem mona wspierać organizm od środka, ale wszystko jak to się mówi z głową. Higiena i systematyczność to podstawa. Pozdrawiam serdecznie — pisze Oliwia.
  • Wiosną wszystko zaczyna kwitnąć, zielenieć i częściej pojawia się uśmiech na mojej twarzy. Wraz z nadejściem wiosny realizuję swoje marzenia, mam wtedy „energię”, aby zrobić coś dla siebie, bardziej zadbać o swój wygląd i nie poddawać się, ale zdecydowanie pokonywać problemy. To właśnie wiosna tak na mnie działa, pozytywnie i optymistycznie, dlatego z utęsknieniem zawsze na nią czekam. Mój sposób na detoks przed nadejściem wiosny to ruch; biegam, dotleniam się, dużo spaceruję i wykonuję masaże ciała. Piję dziennie minimum 2 litry niegazowanej wody mineralnej, rezygnuję z kawy i słodyczy, a w diecie pojawia się więcej warzyw i owoców. Codziennie wypijam także na czczo mój napój piękności: szklankę przegotowanej wody z sokiem z połówki cytryny. Piję także herbatę ziołową z zieloną herbatą wspomagającą naturalny proces oczyszczania, która pozytywnie wpływa na moje samopoczucie. Dzięki tym małym kroczkom poprawiam swoją sylwetkę z dnia na dzień, a wiosną cieszę się dobrą formą i zdrowiem — podsumowuje Iwona.

 

najciekawsze_komentarze_marzec_2

 

  • Najważniejszy jest pierwszy krok, którym jest staranność i trzymanie się codziennego schematu, nie należy jednak popadać w rutynę i być gotowym na zmiany w zależności od kondycji i aktualnych potrzeb skóry. Drugi krok to dokładne oczyszczanie i mam tu na myśli cały szereg oczyszczających zabiegów: demakijaż, żel, peeling, maseczka, tonik – to wszystko służy skórze problematycznej. Gdy już oczyścimy skórę, należy ją nawilżyć – to trzeci krok. Nie można zapomnieć, że cera trądzikowa również potrzebuje nawilżenia, tym bardziej że oczyszczające kosmetyki często nie są zbyt delikatne. Całe dbanie o skórę trądzikową to oczywiście również zdrowe odżywianie to generalnie styl życia, jednak jeśli chodzi o samą pielęgnację, to trzy wymienione przeze mnie kroki są moim zdaniem najistotniejsze — wyznaje Aneczka.

 

Dziękujemy za wszystkie wypowiedzi, które pozostawiłyście na naszym blogu w lutym. Czekamy na Wasze kolejne komentarze.