Do kogo powędrują niespodzianki za komentarze pozostawione na naszym blogu w sierpniu 2018?

 

 

Tym razem nagradzamy wypowiedzi:

„Czytając ten post, aż czuję ten mandarynkowy balsam, a przed oczami mam widok urokliwych, włoskich uliczek – wspaniałe! Jeszcze będąc w liceum, pojechałam na wycieczkę objazdową do Włoch. Zwiedziłam wtedy wiele pięknych miejsc, m.in.: piękne fontanny w Tivoli, wiecznie żywe miasto Pompeje, Wezuwiusz, Kolosem w Rzymie czy Wenecję. Wtedy zakochałam się w tym kraju. Byłam już 2 razy, ale chętnie wybrałabym się jeszcze na wycieczkę do Rzymu. Polecam każdemu” – pisze Patrycja, w odpowiedzi do posta pt. Paznokcie na rzymskich wakacjach.

 

„Ja jeszcze w Rzymie nie byłam, ale całkiem niedaleko, bo w tym roku spędziłam urlop na Sycylii. Jeśli chodzi o paznokcie, to też mam z nimi problem na wakacjach. Chciałabym, by wyglądały ładnie przez cały wakacyjny okres, ale z drugiej strony nie przepadam za hybrydą, a raczej za tym, co robi z paznokciami, gdy się ją już ściąga. Z tego powodu unikam jej, ale malowanie paznokci na wakacjach codziennie, co dwa dni też jest męczące, zwykłe lakiery są takie nietrwałe w warunkach plażowych. Dobrze wiedzieć o tych sposobach, bo akurat mam gorszy stan paznokci i może wypróbuję” – pisze Beata Kop, w odpowiedzi do posta pt. Paznokcie na rzymskich wakacjach.

 

„Bardzo lubię szczotkować włosy, wtedy mogę zrobić z tego rytuał, któremu z miłą chęcią poświęcam swój czas. Najlepsze efekty moje włosy zyskują podczas porannego rozczesywania. Rozprowadzam wówczas serum na całych włosach, zapewniając im tym samym całodzienną ochronę przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Na moich zniszczonych włosach świetnie spisuje się szczotka do włosów cienkich, którą mam z innej firmy. Niedawno czytałam, że co za dużo to nie zdrowo… ze zbyt intensywnym szczotkowaniem nie należy przesadzać, ponieważ może to być również przyczyną ogólnego osłabienia włosów. Moje mają tendencję do szybkiego przetłuszczania się, bardzo często mam wrażenie, że na drugi dzień po ich umyciu już są tłuste, a przecież zbyt często ich nie rozczesuję” – pisze Aleksandra w odpowiedzi na post pt. Szczotkowanie włosów — dobierz idealną szczotkę.

 

 

najciekawsze_komentarze_sierpnia

 

Dziękujemy za wszystkie wypowiedzi, które pozostawiłyście na naszym blogu w sierpniu.

Prosimy nagrodzone osoby o przesłanie adresu na mail blog (małpa) inveo.biz.pl z adresem do wysyłki niespodzianki.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze kolejne komentarze.