Do kogo powędrują niespodzianki za komentarze pozostawione na naszym blogu w styczniu 2020?

 

Tym razem nagradzamy wypowiedzi:

Mam ten peeling i po prostu go uwielbiam! Ostatnio moje usta były w kiepskiej formie – zimno i wiatr pogarszają ich kondycję. Gdy zaczęłam stosować peeling z drobinkami żurawiny, moje usta stały się miękkie i nawilżone. Już zapomniałam co to spierzchnięte usta. Zawsze noszę go w torebce i już wiem, że zostanie ze mną na dłużej – pisze Różyczka, w odpowiedzi do posta pt. Peeling zadba o piękny wygląd ust.

 

Uważam, że wypadające rzęsy powinny być traktowane w odpowiedni sposób. Przede wszystkim należy zrezygnować z korzystania z zabiegów ich przedłużania i zagęszczania. Szczególną uwagę należy zwrócić również na sposób wykonywania demakijażu. Wacik kosmetyczny powinien być dobrze nasączony mleczkiem lub płynem micelarnym. Ruchy w trakcie demakijażu powinny być delikatne i wykonywane w odpowiednim kierunku (od zewnętrznego kącika do wewnętrznego). W celu regeneracji rzęs bardzo dobrym sposobem jest stosowanie odżywek, które przyspieszą ich wzrost, wzmocnią ich strukturę oraz zapewnią regenerację, np. naturalne serum do rzęs odbudowujące i odżywcze od Inveo. Dodatkowo serum wpłynie na przyciemnienie włosków oraz nabłyszczy je – pisze Aneczka, w odpowiedzi do posta pt. Czynniki wpływające na pogorszenie kondycji rzęs.

 

O dłonie staram się dbać przez cały rok. Zimą jednak wymagają szczególnej pielęgnacji. Dobry krem nawilżający to podstawa. Smaruję nim dłonie kilka razy dziennie. Dawniej często zapominałam o rękawiczkach w mroźne dni. Skóra dłoni bardzo na tym cierpiała. Teraz rękawiczki zawsze mam w torebce. Moim sposobem na suche dłonie jest cotygodniowa maseczka z wazeliny. Taki zabieg zawsze pomaga nawilżyć skórę. Na paznokcie natomiast nakładam olejek rycynowy. To dla nich najlepszy lek – pisze Mariola w odpowiedzi do posta pt. Jak dbać o paznokcie jesienią i zimą?

 

1

 

Dziękujemy za wszystkie wypowiedzi, które pozostawiłyście na naszym blogu w styczniu 2020.

Prosimy nagrodzone osoby o przesłanie adresu na mail blog (małpa) inveo.biz.pl z adresem do wysyłki niespodzianki.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze kolejne komentarze.