Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane odpowiedzi w wiosennym konkursie z Coloris. Należało dokończyć zdanie: „Wiosną jestem piękna, bo…”. Konkurs odbywał się jednocześnie w trzech naszych kanałach social media, a mianowicie na naszym page na Facebooku, profilu na Instagramie oraz na blogu.

 

Jedna osoba mogła się wypowiedzieć tylko jeden raz. Mieliśmy naprawdę trudny wybór. Po długich i burzliwych debatach postanowiliśmy nagrodzić 3 wypowiedzi, które najbardziej nas zainspirowały. A są to:

Wypowiedź Pani Iwony S. z naszego fanpage, która brzmi: „Wiosną jestem piękna, bo uśmiech częściej ozdabia moją twarz, a słoneczko wywołuje uczucie radości i zadowolenia. Wiosną jestem optymistycznie nastawiona do życia, ćwiczeniami poprawiam swoją kondycję, jestem szczęśliwa. Wraz z nadejściem wiosny realizuję swoje marzenia, mam wtedy „energię”, aby zrobić coś dla siebie, bardziej zadbać o swój wygląd i nie poddawać się, ale zdecydowanie pokonywać problemy. To właśnie wiosna tak na mnie działa, pozytywnie i optymistycznie, dlatego z utęsknieniem zawsze na nią czekam. Wiosną lubię usiąść na ławce i „ładować akumulatory” słoneczkiem, czuć letni wiatr na swoim policzku. Radość sprawia mi jazda na rowerze, ćwierkające ptaki i ciepły, słoneczny dzień. Zapachy różnych kwiatów przypominają mi o tym, że wiosna już przyszła, że nareszcie jest wśród nas. Spacery na świeżym powietrzu wprawiają mnie w dobry nastrój, czuję się piękna, a sport zaczyna sprawiać mi większą przyjemność. Wiosna to wspaniała pora roku zaczyna rosnąć zielona trawa, a ja „nabieram” do życia chęci, jestem radosna, rozpiera mnie energia, zrzucam zimowe ubrania i od razu lepiej się czuję. Słoneczko ogrzewa cieplutko moją twarz, częściej spaceruję, spotykam się ze znajomymi, z przyjemnością zaczynam każdy dzień, cieszę się wiosną i jej urokami. Barwne wiosenne stylizacje dodają mi uroku, a ja czuję się piękna”

 

Wypowiedź Sylwii O., która pojawiła się na naszym blogu: „Wiosną jestem piękna, bo mój ogród kolorami maluje,

a na jej widok ciepło w sercu aż się czuje.
Fauna i flora z wiosną do życia się budzi,
działa też optymistycznie na ludzi.
Wiosenne spacery i wędrówki piesze,
ja przyjście tej pory roku zawsze się cieszę.
Dzięki wiośnie czuję się jak Alicja w krainie czarów,
bo otrzymuję od niej wiele darów.
Dar dla ucha, gdy ptaki śpiewają,
dar dla ciała, bo na słońcu się relaksuję,
dar dla duszy, gdy radość otrzymuję,
wiosną zawsze wyjątkowo się czuję.
Przemęczenie i bóle głowy mi wówczas nie dokuczają,
a wiosenne klimaty dobre samopoczucie dostarczają.”

 

konkurs_coloris

 

 

Wypowiedź osoby o pseudonimie „lubiekisiel” na naszym profilu na Instagramie:

Wiosną jestem piękna, bo… jestem piękna cały rok! I w lecie, i w zimę, i o poranku, i bez makijażu, i z rumieńcami, i z podkrążonymi oczami, i z uśmiechem radości, i zapuchnięta od alergii. Właśnie tak! Przez wiele lat nie lubiłam siebie, ukrywałam się za grubą warstwą makijażu, nosiłam neutralne kolory, a każda wizyta przed lustrem kończyła się co najmniej paroma przekleństwami. Ale to już minęło. Wiem, że do urody modelki mi daleko, ale dajcie spokój, ileż można rozpaczać z tego powodu? Teraz wiem, że piękno to nieco więcej niż ładna buzia — piękno noszę w sobie a ono z każdym dniem rozkwita, sprawiając, że codziennie budzę się jeszcze piękniejsza!
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi. Gratulujemy! A osoby nagrodzone prosimy o kontakt mailowy blog (małpa) inveo.biz.pl w celu podania adresu wysyłki.