Ostatnio zaprezentowaliśmy Wam kilka nowości kosmetycznych, które dostrzegą osoby odwiedzające nasz sklep internetowy. Jednak to nie koniec nowości. Odkryj nowe kosmetyki do depilacji, które stworzyliśmy, by sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

 

Łagodny krem do depilacji miejsc wrażliwych

Aby w stroju kąpielowym czuć się komfortowo, nie możemy zapomnieć o depilacji okolic intymnych, które wymagają szczególnego traktowania. Ryzyko podrażnień pozwoli zminimalizować krem do depilacji, który zawiera składniki regenerujące, łagodzące i nawilżające.

Skóra miejsc intymnych, okolic bikini czy pach, jest bardzo delikatna, przez co szczególnie narażona na:
– podrażnienia i zaczerwienienia,
– zapalenie mieszków włosowych i wrastanie włosków po depilacji.

Jedną z nielicznych metod depilacji, które nie powodują większych podrażnień, ani wrastania włosków, jest depilacja kremem. Jednak oprócz skutecznego usuwania owłosienia, powinien on zawierać składniki regenerujące, łagodzące i nawilżające. Łagodny krem Velvetic Silky Skin przeznaczony jest do precyzyjnej depilacji miejsc wrażliwych. Usuwa zbędne owłosienie skutecznie i bezboleśnie. Składniki takie jak kolagen, elastyna i alantoina, pozwalają na delikatną depilację pach i okolic bikini. Dzięki nim krem pielęgnuje, regeneruje i ujędrnia. Produkt zawiera substancje nawilżające i zmiękczające, dzięki którym skóra staje się gładka, miękka i dobrze nawilżona. Poza tym jego delikatny, kwiatowy zapach daje poczucie relaksu i odprężenia.

 

Ananasowy wosk do depilacji ciała

Po depilacji za pomocą wosku cieszymy się gładką skórą przez kilka tygodni, a dodatkowo oszczędzamy cenny czas. Warto wybrać wosk, którego składniki nie tylko skutecznie usuną niechciane owłosienie, ale również zadbają o dobrą kondycję skóry.

 

Zalety depilacji woskiem

Do najważniejszych zalet depilacji za pomocą wosku należy:

1. Długotrwały efekt. Pozwala usunąć włoski wraz z cebulkami, dzięki czemu przez kilka tygodni cieszymy się gładką i miłą w dotyku skórą.
2. Oszczędność czasu. Oszczędzamy czas, jaki poświęcilibyśmy na poranną lub wieczorną depilację, przy użyciu maszynki. Poza tym w krótkim czasie możemy usunąć niechciane owłosienie z dużych partii ciała.
3. Osłabianie włosków. Regularna depilacja woskiem może znacznie osłabi włosy, które stają się cieńsze, a także spowolnić ich wzrost.

Ciekawą cechą krzemionki jest zdolność rozpraszania światła, dzięki czemu zmniejsza błyszczenie się kosmetyków. Redukuje ich oleistość i lepkość, zapewnia uczucie świeżości i gładką konsystencję preparatu.

Ananasowy wosk z serii Velvetic Silky Skin umożliwia precyzyjną depilację ciała, w przypadku każdego rodzaju skóry. Przeznaczony jest do usuwania włosków z większych powierzchni ciała, takich jak: nogi, przedramiona, plecy. Dzięki niemu nowe włoski odrastają znacznie wolniej i są zdecydowanie słabsze, a czas między kolejnymi depilacjami wydłuża się aż do 6 tygodni.

Na łatwą depilację pozwala elastyczne podłoże wosku, które na skórze układa się miękko. Po usunięciu zbędnego owłosienia pozostawia delikatną i jedwabiście gładką skórę. Jego składniki zapewniają stabilność produktu o każdej porze roku, również latem. Poza tym pozwala cieszyć się naturalnym i świeżym aromatem.

 

Nawilżający krem do depilacji

Depilacja za pomocą kremu polega na rozpuszczaniu keratyny włosa i niszczeniu łodygi, czyli jego zewnętrznej części. W przeciwieństwie do golenia maszynką nie powoduje uszkodzenia skóry. Jednak, aby zminimalizować ryzyko podrażnień, jak i nawilżyć skórę, w składzie kremów do depilacji znajduje się aloes, pantenol czy alantoina.

 

Dlaczego kremem?

W przeciwieństwie do depilacji za pomocą maszynki usuwanie niechcianego owłosienia za pomocą kremu:
– jest bezbolesne, nie wiąże się z ryzykiem uszkodzenia skóry, nie powoduje podrażnień;
– włoski nie odrastają tak szybko i nie są takie drażniące;
– włoski nie wrastają w skórę.
Z tego powodu kremy do depilacji stosuje nie tylko dużo kobiet, ale także coraz więcej mężczyzn, którzy również dbają o swoje ciało.

 

Jak działają kremy do depilacji?

W ich składzie znajdują się substancje takie jak kwas tioglikolowy, które rozpuszczają keratynę włosa. Po naniesieniu na skórę wnika on we włoski i rozpuszcza mostki keratynowe, które znajdują się w łodydze. Jednak cząsteczki kwasu tioglikolowego są na tyle duże, że nie przenikają przez skórę i nie docierają do cebulek włosowych.

Aby zminimalizować ryzyko podrażnień, do kremów do depilacji dodawane są również składniki, które łagodzą i nawilżają skórę po depilacji.

Nawilżający krem Velvetic Silky Skin, który zawiera ekstrakt z aloesu, pantenol czy alantoinę, pozwala na delikatną depilację nóg, przedramion, pach i okolic bikini. Zapewnia skuteczne i bezbolesne usunięcie zbędnego owłosienia w czasie 5-8 min.

Dzięki substancjom łagodzącym, nawilżającym i zmiękczającym, skóra w depilowanych miejscach, szybko wraca do równowagi. Na długo pozostaje dobrze nawilżona, gładka i miękka. Z kolei delikatny owocowy zapach kremu, daje poczucie relaksu i odprężenia.

 

nowosc_preparaty_do_depilacji_coloris_1

 

Rumiankowy wosk do depilacji twarzy

Efekty depilacji twarzy za pomocą wosku utrzymują się do 6 tygodni. Jednak metoda ta powodować może podrażnienia i zaczerwienienia. Aby im zapobiegać, należy stosować woski, w składzie których znajduje się ekstrakt z rumianku, który łagodzi skórę. Z kolei zawartość olejku abisyńskiego sprawi, że będzie ona odpowiednio nawilżona, bez uczucia lepkości.

Owłosienie na twarzy jest powodem do zmartwień kobiet w każdym wieku. Depilacja twarzy obejmuje najczęściej:
– wąsik nad ustami,
– wyraźne włosy na brodzie,
– tzw. meszek, czyli delikatne, jasne włoski na twarzy.

 

Depilacja woskiem

Wyskubywanie włosków za pomocą pęsety skutkuje nie tylko bólem i podrażnieniem skóry, ale dodatkowo jest pracochłonne, a jego efekty nietrwałe. Dlatego popularnością cieszy się depilacja twarzy za pomocą plastrów z woskiem, którą wykonać można w prosty sposób w domu, a jej efekty utrzymują się nawet do 6 tygodni. Regularne depilowaniu tą metodą osłabia nowo wyrastające włoski. Sprawia, iż owłosienie jest bardziej miękkie i pokrywa mniejsze partie twarzy.

Poznaj wszystkie nasze kosmetyki do depilacji, znajdziesz je w sklepie internetowym: https://coloris.sklep.pl/pl/c/Depilacja/38