Ty też poszukujesz w swoim życiu naturalnych rozwiązań? Nie tylko otaczasz się kwiatami, ale także sięgasz po naturalne kosmetyki? Wybierz linię balsamów do ust Botanical Vegan.

 

W serii balsamów do ust Laura Conti Botanical Vegan znajdziesz trzy propozycje. W zależności od po potrzeb Twoich ust i własnych preferencji wybierz:

 

Preparaty te zostały wypełnione regenerującymi, nawilżającymi i kojącymi olejami, które troskliwie pielęgnują usta. Nasycają naskórek witaminami, mikroelementami i lipidami, dzięki czemu w efekcie poprawiają nawilżenie i natłuszczają. Wzmacniają i odbudowują skórę ust. Łagodzą drobne podrażnienia. Eliminują łuszczenie się i pękanie ust. Dbają o usta w każdym wieku.

 

naturalna_pielegnacja_ust

 

Warto wybierać wegańskie balsamy ochronne do ust Botanical Vegan Laura Conti o każdej porze roku. Zarówno zimą, jak i latem nasze usta wymagają troskliwej ochrony i pielęgnacji. Mnóstwo czynników zewnętrznych takich jak: wiatr, mróz czy promienie słoneczne, pogarsza kondycję ust. Stają się przesuszone, spękane i spierzchnięte. Zdecydowanie potrzebują troskliwej ochrony. Doskonałym wyborem będzie pomadka Botanical Vegan Laura Conti. Warto mieć ją zawsze przy sobie o każdej porze roku.