Od niedawna w naszym sklepie internetowym można kupić kosmetyki do pielęgnacji włosów marki PharmaVitta, które wzmocnią i odbudują kosmyki i sprawdzą się do codziennej pielęgnacji.

 

Specjalistyczny szampon do pielęgnacji włosów FX5 firmy PharmaVitta nie tylko łagodnie myje włosy, ale również wzmacnia je i zapobiega wypadaniu oraz odżywia i nawilża skórę głowy i włosy. Medical Shampoo FX5 wzmacnia i kondycjonuje włosy od cebulek aż po same końce. Zawarte w nim składniki odżywcze poprawiają ukrwienie skóry głowy i cebulek włosowych, a przez to również przyspieszają wnikanie składników odżywczych w głąb włosów.

Szampon można stosować do każdego rodzaju włosów, szczególnie zniszczonych, osłabionych, wymagających regeneracji i odżywienia oraz skłonnych do wypadania.

 

Po umyciu włosów szamponem Medical Shampoo FX5 warto użyć odżywki/maski do włosów PharmaVitta FX5.2. Maska ta nie tylko wygładza, ale również wzmacnia i odżywia włosy i skórę głowy. Eliminuje ładunki elektrostatyczne i ułatwia rozczesywanie. Kosmetyk nie zawiera silikonu.

Medical Mask FX5.2 faktycznie odżywienia i wzmacnia włosy oraz poprawia ukrwienie skóry głowy i cebulek włosowych. W recepturze kosmetyku znajdują się komórki macierzyste z pomarańczy, olejek marula i kofeina, które regenerują, rewitalizują i odżywiają włosy. Odżywka wzmacnia osłabione komórki włosów i zatrzymuje proces siwienia.

 

kosmetyki_do_wlosow_pharmvita

 

Wybierz silnie skoncentrowane kosmetyki do pielęgnacji włosów marki PharmaVitta.