Już jest! Stworzyliśmy żel ust przeznaczony do zadań specjalnych! Zniszczone, przesuszone, popękane i podrażnione usta? Teraz mamy na to sposób! Wybierz rewelacyjny, innowacyjny naturalny żel intensywnie nawilżający do ust Crystal Clear Lip Gel z masłem mango i masłem shea Laura Conti.

Subtelna, niewidzialna warstwa pokrywa naskórek ust, dzięki temu zapewnia im ochronę przed uszkodzeniem, pękaniem i wysuszaniem. Preparat regularnie używany poprawia kondycję ust i wzmacnia je na działanie czynników zewnętrznych.

 

Bardzo delikatny naskórek ust oraz ciągłe narażanie ich na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych takich jak wiatr, mróz czy promienie słoneczne, doprowadzają do pogorszenia kondycji ust. W ten sposób naskórek warg staje się spękany, suchy, podrażniony i podatny na uszkodzenia. Być może piecze i boli, a złuszczająca się, sucha skóra nie wygląda estetycznie.

 

Poznaj przyczyny pierzchnięcia ust:

  • odwodnienie organizmu
  • suche powietrze
  • nieodpowiednia ochrona przed mrozem i chłodem
  • oblizywanie warg
  • używanie pomadek o nieodpowiednim składzie (np. zawierających alkohol, który wysusza)
  • spożywanie słonych i pikantnych potraw.

 

W recepturze naszego najnowszego kosmetyku do troskliwej i intensywnej pielęgnacji ust znajdziesz masło z owoców mango, masło shea i olej rycynowy.

 

5

Wybierz kosmetyk, który pozwoli Ci troskliwie zadbać o skórę Twoich ust! Poznaj naturalny żel intensywnie nawilżający do ust Crystal Clear Lip Gel z masłem mango i masłem shea Laura Conti.