Wybór kosmetyków jest przeogromny. Jednak powinniśmy pamiętać, że składniki kosmetyków mają znaczący wpływ na nasze zdrowie. Dlatego staramy się robić je coraz lepiej. Nasza wiedza jest coraz głębsza i szersza, więc możemy doskonalić nasze produkty.

Przykładem tego jest chociażby nasz nowy bezzapachowy zmywacz do paznokci Laura Conti, o którym pisaliśmy w zeszłym miesiącu. Pierwsze opinie klientek są bardzo pozytywne.  Jest bardziej wydajny niż wynika z opisu na opakowaniu. Możesz go kupić na www.beautik.biz.

nefretete

Produktami, które pomagają nam dbać o zdrowie, a jednocześnie upiększają są kosmetyki mineralne. Nie zawierają konserwantów ani środków zapachowych, ich skład jest ograniczony do prostych bardzo czystych składników. Działają leczniczo i upiększająco. Są odpowiednie dla każdej Pani, szczególnie dbającej o siebie w rozumieniu swoich wszystkich potrzeb-zarówno estetycznych jak i zdrowotnych. Takie kosmetyki możesz kupić na http://www.apc-cosmetics.com/42-kosmetyki-mineralne.  Od zarania dziejów kobiety podkreślały swoją urodę makijażem. Oczywiście w starożytności Panie miały do dyspozycji tylko kosmetyki mineralne, naturalne. Wszystkie składniki  pudrów mineralnych APC są pochodzenia naturalnego, powstały w procesie geologicznym. Mają strukturę krystaliczną i określoną, są homogeniczne. Nie drażnią skóry, nie zawierają talku, konserwantów i środków zapachowych.
Poprawiają kondycję skóry, pozwalają jej oddychać, ukrywają niedoskonałości. Poprawiają naturalny koloryt skóry i nadają jej wybrany odcień i połysk.
Kosmetyki mineralne wpisują się w najnowsze trendy kosmetyki globalnego i zurbanizowanego świata. Jest to trend powrotu do natury, do korzeni. Wracamy jednak nie na oślep, nie metodą prób i błędów, lecz wykorzystując najnowsze technologie i współczesną naukę.

puder mineralny 5g