Suche, matowe i rozdwajające się paznokcie? Nieestetyczne skórki wokół nich? Zapomnij o nich! Wystarczy jeden znany olejek!

Czy wiesz, że można w łatwy i prosty sposób — naturalnie — poprawić kondycję paznokci i skórek wokół nich? Marzysz o tym, by mieć zdrowe, mocne i piękne paznokcie? Warto, na przykład, każdego dnia przed snem wsmarować w płytkę paznokcia i skórki wokół olej arganowy. A następnie nałożyć bawełniane rękawiczki. Dzięki temu skórki staną się delikatne i łatwo będzie je odsunąć podczas domowych zabiegów manicure lub wizyty u kosmetyczki.

Innym sposobem jest połączenie kilku łyżek olejku arganowego z kilkoma kroplami cytryny. I zanurzenie w paznokci w takiej kąpieli. Należy je w ten sposób wymoczyć około 20 minut. Taką wzmacniająco-naprawczą kąpiel warto zastosować zarówno do paznokci u rąk, jak i do paznokci u stóp.

 

Właściwości oleju arganowego w pielęgnacji paznokci

Olej arganowy zawiera kwasy NNKT, dzięki czemu nie tylko wzmacnia, ale również wspomaga odbudowę paznokci. Silnie je nawilża, a w efekcie także zmniejsza podatność na złamania. Zawartość witamin młodości, czyli A i E pobudza do wzrostu płytkę paznokcia oraz aktywizuje wytwarzanie keratyny.

 

pielegnacja_paznokci_laura_conti_2

 

Lubimy naturalne rozwiązania! Właśnie dlatego wypełniliśmy balsam wygładzający i wzmacniający do skórek i paznokci oraz olejek regenerujący arganowe serum do paznokci i skórek Laura Conti tak drogocennym składnikiem — olejem arganowym, który naturalnie i troskliwie o nie dba i wydobywa z nich naturalne piękno.