Marzysz o precyzyjnej depilacji? Chciałabyś skutecznie i na długo pozbyć się zbędnego owłosienia?

 

Przygotowaliśmy 12 pachnących plastrów z woskiem oraz 2 chusteczki pielęgnująco-oczyszczające. Pamiętaj, by owocowego wosku do depilacji ciała nigdy nie używać na opaloną oraz podrażnioną skórę.

Ważne jest również, by przechować go w chłodnym miejscu, w zamkniętym opakowaniu w pozycji poziomej, aby zapobiec deformacji plastrów.

Owocowy wosk do depilacji ciała marki Velvetic o wyjątkowej recepturze sprawia, że depilacja jest dokładna i skuteczna jak nigdy dotąd.
Nowe włoski odrastają znacznie wolniej i są zdecydowanie słabsze. Produkt sprawia, że możesz cieszyć się gładkimi nogami aż do 6 tygodni. Elastyczne podłoże wosku, miękko układające się na skórze pozwala na idealną depilację. Delikatna i jedwabista skóra na dłużej!

 

 05_velvetic_siliky_skin_twarz_opakowanie

Sposób używania wosku

Jeśli aplikujesz wosk po raz pierwszy, to koniecznie przeprowadź test, by sprawdzić na małym kawałku ciała, czy produkt nie powoduje podrażnień. Następnie odczekaj 24 godziny, by zaobserwować czy wystąpią podrażnienia. Jeśli takich nie zaobserwujesz, możesz śmiało używać plastrów, najlepiej zgodnie z instrukcją.

Produkt pozwala na subtelną i bardzo dokładną depilację twarzy. Zawartość olejku różanego oraz olejku z drzewa herbacianego przeciwdziała podrażnieniom skóry. Preparat sprawia, że nowe włoski odrastają wolniej i stają się zdecydowanie słabsze oraz usuwa również te najmniejsze z nich.