Pamiętając, że w okresie zimy mniej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, ciesząc się ciepłem w ogrzewanych pomieszczeniach. Jednak to nie jest najlepsze rozwiązanie dla naszej skóry, która właśnie zimą potrzebuje głębokiego i długotrwałego nawilżenia.

Warto zwrócić uwagę na ultranawilżający krem Hyaluronic 3 Size PharmaVita H3Y.

Receptura tego kremu powstała dzięki połączeniu najnowszej wiedzy o mechanizmach odnowy skóry z selektywnie dobranymi składnikami aktywnymi.

H3Y
W zachowaniu zdrowej skóry bardzo ważne jest jej odpowiednie nawilżenie w każdej warstwie, zapewni to obecny w nim trójwymiarowy kwas hialuronowy. Kwas ferulowy zapewnia ochronę komórek macierzystych skóry, a odpowiedni materiał budulcowy od odnowy błon komórkowych i kolagenu wspomagają kolagen i olejek marula. Każdy z tych składników aktywnych znajduje się w kremie H3Y. Olejek marula doskonale regeneruje skórę, a spora zawartość oksydantów zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Kwas hialuronowy zapewnia głębokie nawilżenie w każdej warstwie skóry. Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy tworzy ochronną warstwę na powierzchni skóry, zapobiega utracie wody oraz wygładza.