Zdrowe i piękne stopy to nie tylko zadbana skóra, ale również wypielęgnowane paznokcie. Profesjonalne zabiegi manicure sprawią, że będziesz wyglądać doskonale. Ale zabieg ten możesz wykonać samodzielnie w zaciszu własnego domu.

 

Manicurzystki oferują mnóstwo zabiegów pedicure dla kobiet, mężczyzn i osób starszych. Wykonują głównie pedicure frezarkowy, pedicure hybrydowy oraz french pedicure, ale na życzenie klientów mogą również zaoferować niestandardowe usługi takie jak pedicure spa. Jeśli wybierasz się do stylistki paznokci, warto przy okazji skorzystać z manicure hybrydowego, manicure japońskiego oraz przedłużania, naprawy i utwardzania paznokci.

Paznokcie wiele mówią o nas samych. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna, by podkreślić swój wizerunek, potrzebują nienagannie wypielęgnowanych dłoni i stóp. Właśnie dlatego tak istotne są rytuały pielęgnacyjne paznokci. Zadbaj nie tylko o piękno i kondycję paznokci, ale również o delikatną skórę wokół nich. Do zabiegów pedicure oraz stylizacji paznokci używaj jedynie wysokiej jakości produktów. Dbaj o bezpieczeństwo i higienę. Do stylizacji paznokci u stóp wybieraj tylko sprawdzone profesjonalne lakiery, które wyróżnia szeroka gama kolorystyczna, aby dodatkowo wzmacniały i pielęgnowały płytkę paznokci.

 

2

 

A Ty jak często wykonujesz pedicure?