Często o nich zapominamy. Nakładamy na nie lakier i tyle. A przecież nasze paznokcie także wymagają od nas troskliwej pielęgnacji. Jak o nie dbać?

Wypielęgnowane dłonie i paznokcie są wizytówką każdej osoby. Często jedynym zabiegiem pielęgnacyjnym dla naszych paznokci jest nałożenie na nie lakieru. A przecież do idealnej kondycji i pięknego wyglądu również i paznokcie — tak jak skóra i włosy potrzebują odpowiedniego odżywienia.

Prace domowe takie jak zmywanie i sprzątanie oraz inne czynniki zewnętrzne, a także dieta, wpływają na wygląd naszych paznokci. Warto mieć to na uwadze!

W ofercie marki Laura Conti znajdziesz emalie, odżywki i zmywacze do paznokci.

 

Emalie do paznokci Laura Conti pozwolą Ci udekorować paznokcie wybranym kolorem bez ciągłego poprawiania lakieru czy jego odpryskiwania w najmniej spodziewanym momencie. Są odporne na zarysowania, rozmazywanie i odpryskiwanie. Są gwarancją trwałego koloru. Charakteryzuje je prosta aplikacja i ekspresowe wysychanie. Ponadto emalie do paznokci Laura Conti wzmacniają płytkę paznokcia, chronią przed rozdwajaniem i łamaniem.

Odżywki do paznokci Laura Conti to skuteczne preparaty wzmacniające płytkę paznokcia. Nasycają ją naturalnymi składnikami, dzięki czemu zapewniają intensywne wzmocnienie, odżywienie i regenerację. Czynią paznokcie zdrowymi i pięknymi.

Zmywacze do paznokci Laura Conti pozwalają łagodnie i skutecznie usunąć lakier, a dodatkowo pielęgnują płytkę paznokcia. Nie zawierają acetonu, dzięki czemu nie posiadają drażniącego zapachu i nie osłabiają, a wręcz pielęgnują płytkę paznokcia. Wyróżnia je skuteczność, skład i łagodne działanie. Wzmacniają, nawilżają i chronią paznokcie przed wpływem czynników zewnętrznych.