Hyaluron Shot od Inveo to odżywczy koktajl dla skóry. Warto używać go dwa razy w tygodniu, by zaobserwować długofalowe efekty. Innowacyjny kosmetyk błyskawicznie rozświetla, nawilża, wygładza i napina cerę. Preparat w postaci plastrów. A każdy plaster zawiera tysiąc mikroigiełek nasyconych krystalicznym kwasem hialuronowym. Zadaniem mikroigieł jest wprowadzenie skoncentrowanych substancji odżywczych w głębsze partie naskórka. A następuje to pod wpływem temperatury ciała.

 

Preparat odbudowuje i odnawia skórę dzięki zawartości kwasu hialuronowego. Jak wiadomo, z wiekiem kwasu hialuronowego w skórze jest coraz mniej. Staje się ona przesuszona, traci jędrność i sprężystość. Pojawiają się zmarszczki. Jednak proces ten można zatrzymać, a nawet cofnąć! Należy uzupełniać kwas hialuronowy, dzięki czemu pobudzimy skórę do regeneracji oraz odmłodzimy ją i odwrócimy efekty starzenia.

Hyaluron Shot Inveo efekty działania:

  • gładka, jędrna i rozświetlona skóra
  • rozjaśnione cienie pod oczami
  • wzmocniona bariera hydrolipidowa i wzrost nawilżenia skóry
  • redukcja opuchlizny pod oczami
  • dogłębne odżywienie skóry

 

Poznaj opinię testerki o plastrach Inveo Hyaluron Shot

„Jak wypadły plastry? Szok! Efekt po prostu zwalił mnie z nóg. Moje oczy wyglądały jak po zabiegu wypełnienia kwasem hialuronowym, a nie tylko zrobienia okładu z użyciem plastrów go zawierających. Dolina łez praktycznie przestała być widoczna, spojrzenie nabrało świeżości, jak po dobrze przespanej nocy. Jedyne igły, w jakie wierze, to te, które oferuje medycyna estetyczna, tym większe było moje zdziwienie. Gorąco polecam, zwłaszcza przed wielkim wyjściem, randką czy kiedy naprawdę zależy ci, by wyglądać dobrze. Czas pokaże, czy efekty utrzymają się po systematycznym stosowaniu. Oby wystarczyło mi na to czasu!”

Przeczytaj całą recenzję naszych odmładzających plastrów pod oczy. Znajdziesz ją w artykule pt. Plastry na… zniewalające spojrzenie: Testujemy.