Velvetic Silky Skin to owocowy wosk do depilacji ciała, który precyzyjnie usuwa niechciane włoski z wybranych partii ciała. Zestaw zawiera 12 plastrów z woskiem oraz 2 chusteczki pielęgnująco-oczyszczające. To szybki i skuteczny sposób, który pozwala na długi czas usunąć zbędne owłosienie.

Innowacyjna receptura wosku pozwala na niezwykle dokładną i skuteczną depilację. Sprawia, że nowe włoski odrastają znacznie wolniej i są zdecydowanie słabsze. A czas między kolejnymi depilacjami woskiem się wydłuża aż do 6 tygodni! Elastyczne podłoże wosku miękko układa się na skórze i zapewnia idealną depilację.

 

Pragniesz jedwabiście gładkiej skóry na dłużej? Wybierz nowe plastry Velvetic.

 

 

plastry_do_depilacji_velvetic_owocowe_1

 

 

Sposób użycia:

Używając wosku po raz pierwszy, koniecznie przeprowadź test, by sprawdzić na małym kawałku ciała, czy produkt nie powoduje podrażnień. Jeśli po upływie 24 godzin nie wystąpią objawy podrażnienia – możesz przystępować do depilacji.

Zawsze postępuj zgodnie ze sposobem użycia!

1. Powierzchnia skóry przed depilacją powinna być dokładnie umyta, odtłuszczona i osuszona. Dla osiągnięcia lepszego efektu można na skórę nanieść niewielka ilość talku kosmetycznego.

2. Włoski przeznaczone do usunięcia powinny być przycięte nożyczkami na długość ok. 5-8 mm.

3. Plaster wosku osłonięty włókniną należy uelastycznić, ogrzewając dłońmi. Po czym rozłożyć na dwie oddzielne powierzchnie (obie są pełnowartościowe).

4. Dokładnie przyklej do skóry plaster, pamiętając, aby przykładać go zgodnie z kierunkiem rośnięcia włosów (położony odwrotnie nie usunie żadnego włoska!). Prawidłowo nałożony plaster przyciśnij dłonią, aby dobrze przylegał.

5. Nie pozostawiaj plastra na skórze, jednym, energicznym ruchem oderwij go, pamiętając, aby to zrobić w kierunku odwrotnym, niż rosną włosy, czyli pod włos (odklejenie plastra w przeciwnym kierunku nie usunie ani jednego włoska!). Każdy plaster można używać kilkakrotnie. Uważaj, aby nie naklejać wosku kolejny raz na ten sam fragment skóry – może to spowodować podrażnienie i zaczerwienienie skóry.

6. Usuń ze skóry pozostałość wosku chusteczką nasączoną oliwką.

 

 

plastry_do_depilacji_velvetic_owocowe

 

 

Kilka użytecznych wskazówek:

  • Nie należy przeprowadzać depilacji na skórze podrażnionej, zranionej lub silnie opalonej.
  • Pozostałość wosku usuwa się wyłącznie oliwką (oprócz załączonych chusteczek można użyć zwykłej oliwki kosmetycznej). W żadnym przypadku nie zmywa się wosku gorącą wodą, mydłem, szczoteczką, czy ostrą gąbką.
  • Naturalne, lekkie zaróżowienie skóry lub drobne czerwonawe kropki, które czasami pojawiają się po zabiegu, ustępują po niedługim czasie (w zależności od wrażliwości skóry).
  • Najefektywniej usuwa się włoski dosyć odrośnięte, lecz nie dłuższe niż 5-8 mm.

 

Znacie już jakieś preparaty do depilacji naszej firmy?