Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty pudełko kosmetyczne, które poza nawilżającym balsamem oraz odżywczym olejkiem do wąsów i brody zawierają również szczotkę z włosia dzika, która będzie idealnym dopełnieniem w naturalnej pielęgnacji brody i wąsów.

 

Receptury preparatów do pielęgnacji zarostu zostały wypełnione naturalnymi składnikami i olejami roślinnymi takimi jak masło shea i olejek arganowy. Balsam idealnie sprawdzi się szczególnie w początkowym okresie zapuszczania zarostu. Nie tylko pielęgnuje, ale również łagodzi swędzenie i przeciwdziała wysuszaniu skóry. Odżywczy olejek do brody to kosmetyk do pielęgnacji dłuższej brody i wąsów. Sprawia, że włosy zyskują połysk, miękkość i blask oraz wzmacnia je i przeciwdziała matowieniu.

Warto zaznaczyć, że kosmetyki nie zawierają parabenów, konserwantów, ani żadnych środków barwiących. Kolor preparatu związany jest z barwą naturalną użytych surowców.

„Marka kosmetyków Roomcays zainteresowała naszego nieśmiałego redakcyjnego informatyka. Publikacji jej opisu w naszym katalogu firm i marek z branży zdrowia i urody zapytał z oczami proszącego kota z filmu Shreck, czy będzie szansa na test tych produktów. Dodam, że już od koło półtora roku urzeka on zmianą swojego image, ponieważ zapuścił sobie zarost na twarzy.

Oczywiście my redakcyjne kobiety widząc prośbę naszego kolegi, którego ostatnio trzeba było prosić i namawiać do testów, postanowiłyśmy zrobić wszystko, by zdobyć kosmetyki Roomcays do testów. A co, niech kolega wie, że doceniamy jego chęć przeprowadzenia testów :).

Kosmetyki dotarły, uradowany redakcyjny informatyk po trzech tygodniach testów podzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami oraz opinią o produktach do pielęgnacji zarostu marki Roomcays.

W porównaniu do kosmetyków, które normalnie otrzymujemy, preparaty te wydały mi się naprawdę maleńkie. Pierwsza myśl, która wpadła mi do głowy to: „kurcze to starczy na tydzień, góra dwa.”

 

preparaty_do_pielegnacji_brody_roomcays_1

 

Produkty te zauroczyły mnie już od pierwszego wejrzenia. Moim zdaniem sekret sukcesu tej marki tkwi już w opakowaniach. Po pierwsze kartonowe kartoniki z prostą i konkretną grafiką koloru czarnego, przemawiają do brodaczy (a przynajmniej do mnie przemówiły!). Kolejna fantastyczna sprawa to poręczne, maleńkie opakowania stworzone ze srebrnego metalu, które również zdobi prosta i konkretna grafika w kolorze czarnym. Poza tym nazwa marki — doskonale kojarzy się z zarostem. Jednak to nie wszystko…. a co z jakością kosmetyków?” – piszą o preparatach pielęgnacyjnych na łamach prestiżowego portalu urodowego TrustedCosmetics.pl, zapraszamy do przeczytania całego artykułu pt. Skuteczne i wydajne kosmetyki dla brodaczy — recenzja kosmetyków do pielęgnacji zarostu marki Roomcays!