Bierzemy udział w konkursie na Firmowy Blog z Branży Urodowej roku 2015 zorganizowanym przez Redakcję portalu TrustedCosmetics.pl.

Bardzo prosimy o pomoc w zdobywaniu głosów. Wystarczy kliknąć na link poniżej, gdzie znajduje się nasze zgłoszenie konkursowe i oddać głos na blog Laura Conti: http://www.trustedcosmetics.pl/ranking-blogow/blog-laura-conti/

baner-blog-firmowy-820x335
Nasz blog to medium, które postanowiliśmy poświęcić nie tylko produktom Inveo, Velvetic i Laura Conti. Staramy się na nim przybliżać również tematy interesujące naszych Czytelników. Skupiamy się również na sposobach pielęgnacji ciała. Zapraszamy na nim do wzięcia udziału w konkursach i akcjach testowania naszych kosmetyków.

Jeśli są tematy, o których chcielibyście przeczytać to prosimy o napisanie ich w komentarzach. Postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania i zaspokoić Wasz głód wiedzy.

Jeszcze raz prosimy o pomoc w zbieraniu głosów na nasz blog. W tym Plebiscycie z jednego IP można oddać głos wyłącznie jeden raz. Konkurs trwa do 31 grudnia 2015 i to właśnie w tym czasie można głosować.

Bardzo dziękujemy za każdy oddany na nas głos!