Znacie kremy do pielęgnacji twarzy marki Pharma Vitta? Dziś postanowiliśmy przyjrzeć się kilku z nim, by pokazać ich właściwości.

Krem ultranawilżający HYALURONIC 3 SIZE H3Y PharmaVitta

Formuła kremu Hyaluronic 3 SIZE powstała w oparciu o najnowszą wiedzę o mechanizmach odnowy skóry. Czy wiecie, że o kondycji skóry decyduje jej odpowiednie nawilżenie we wszystkich warstwach?

W recepturze tego kosmetyku znajduje się trójwymiarowy kwas hialuronowy, kwas ferulowy, kolagen i olejek marula. Wysokiej jakości składniki aktywne zawarte w tym kremie nie tylko głęboko nawilżają i regenerują skórę, chronią komórki macierzyste oraz odżywiają naskórek. Olejek marula za sprawą dużej zawartości antyoksydantów chroni przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników oraz wspomaga regenerowanie skóry. Krem wykazuje niesamowite właściwości nawilżające, zawiera małe cząsteczki kwasu hialuronowego, które wnikają w głąb skóry. Kwas HA pozostawia film ochronny na powierzchni skóry, który przeciwdziała przeznaskórkowej utracie wody.

 

H3Y

 

Krem peptydowy RB PharmaVitta do stosowania na dzień

Kosmetyk został wzbogacony w silny antyoksydant, który chroni komórki macierzyste przed promieniowaniem słonecznym oraz aktywizuje je do odnowy. Zawarte w kremie kompleks peptydów wspomagają odnowę skóry. Preparat odmładza, poprawia kondycję skóry, pozostawia ją optymalnie wypielęgnowaną i gładką.

 

phoca_thumb_l_rb_revita