Niedawno w mediach pojawiły się wzmianki, recenzje i publikacje dotyczące henny i wypełniacza do brwi marki Inveo.

 

Portal TrustedCosmetics.pl pisze: „Marzysz o pięknych, gęstych i ciemnych brwiach, które będą stanowiły doskonałą oprawę do oczu, ale również sprawią, że Twoje spojrzenie stanie się bardziej wyraziste i zmysłowe? Mamy na to sposób!

 

Przyczyny osłabienia brwi

Każda kobieta pragnie zachwycać swoim spojrzeniem. Jednak nie każda z nas ma długie, mocne, ciemne i gęste rzęsy. Również brwi nie zawsze zachwycają doskonałą kondycją. Do przyczyn wypadania brwi zalicza się stres, atopowe zapalenie skóry, zaburzenia hormonalne, działanie czynników zewnętrznych, przyjmowanie niektórych leków oraz nieodpowiednią pielęgnację, a w dużej mierze również źle wykonywany demakijaż i nieprofesjonalna regulacja.

Co zrobić, gdy wypadają brwi?” Przeczytaj cały artykuł pt. Naturalnie piękne brwi i wyraziste spojrzenie z henną i wypełniaczem marki Inveo.

 

Na portalu Party.pl czytamy: „Coraz więcej z nas stawia na naturalne rozwiązania. Podobnie jest z makijażem oczu — wiemy, że kluczem do sukcesu są mocne i zadbane rzęsy. Na szczęście obecnie to żaden problem, dzięki produktom stymulującym wzrost rzęs. Jednym z nich jest serum marki INVEO.

Hypoalergiczne serum rewitalizujące i pielęgnujące wzmacnia rzęsy oraz stymuluje ich wzrost. Jego formuła oparta jest na syntetycznym prostamidzie (bimatoproście) oraz ekstrakcie ze świetlika lekarskiego Euphrasia Officinalis.” Dowiedz się wjęcej w artykule pt. Wolisz naturalne czy sztuczne rzęsy? Gwiazdy coraz częściej decydują się na naturalny look, a ich rzęsy i tak wyglądają świetnie!

 

 

Na portalu wizaz.pl pojawił się filmik z recenzją powyższych produktów. Zachęcamy do obejrzenia: https://www.facebook.com/wizaz/videos/1915936371766830/

 

stylizacja_rzes_i_brwi_inveo_recenzja_trustedcosmetics_3

 

 

A Ty miałaś już okazję poznać nasze preparaty do pielęgnacji rzęs i brwi?