Suche, matowe, mało jędrne, pozbawione witalności. Też to zauważyłaś? Liczne kąpiele słoneczne oraz słona woda morska, a także letni wiatr zdecydowanie pogorszyły kondycję Twoich włosów?

 

Wakacje to fascynujący czas. Słońce, plaża, morze lub basen, wypoczynek na leżaku lub z dziećmi w ogrodzie sprawiają, że nie zawsze pamiętamy o tym, że poza ochroną skóry powinniśmy chronić także nasze włosy. W twarz i ciało wsmarowujemy odpowiednie preparaty pielęgnacyjne i ochronne. Zapominamy natomiast związać włosy w kok lub warkocz, by słońce nie oddziaływało bezpośrednio na kosmyki, a na głowę nałożyć kapelusz czy chustę. W jaki sposób naprawić kondycję włosów po wakacjach

 

Polecamy dwuetapową pielęgnację kosmetykami marki PharmaVitta.

Po pierwsze szampon odbudowujący włosy PharmaVitta. Wybierz specjalistyczny szampon do pielęgnacji włosów FX5, który nie tylko kosmyki i skórę głowy z zanieczyszczeń, ale również je nawilży i odżywi.

Kosmetyk wykazuje działanie antyseptyczne, ale również wnika w głąb skóry, by faktycznie odżywić i wzmocnić włosy od cebulek, aż po same końce. Receptura kosmetyku wypełniona jest troskliwie dobranymi składnikami aktywnymi, które poprawiają ukrwienie skóry głowy i wzmacniają włosy.

Kosmetyk został stworzony z myślą zniszczonych, osłabionych włosów, wymagających naprawy, odżywienia i regeneracji.

Pamiętaj, aby przed użyciem szamponu energicznie go wymieszać. Regularne stosowanie kosmetyku w codziennej pielęgnacji włosów sprawi, że po kilku tygodniach zauważymy realną poprawę kondycji włosów.

 

 

pielegnacja_wlosow_2

 

Po drugie specjalistyczna maska do pielęgnacji włosów PharmaVitta.

Specjalistyczna maska do pielęgnacji włosów FX5 to kosmetyk dopełniający pielęgnację, którą rozpoczęliśmy, stosując szampon. Nie tylko wygładza, ale również wzmacnia i odżywia włosy oraz przeciwdziała ich puszeniu i elektryzowaniu. Rewitalizuje i pielęgnuje skórę głowy oraz ułatwia rozczesywanie.

Innowacyjna technologia oraz dobór precyzyjnie dobranych składników odżywczych sprawiają, że maska wnika w skórę oraz cebulki włosowe. Uzupełnia brakujące w nich substancje, a dzięki temu aktywizuje włosy do wzrostu i regeneracji. Receptura kosmetyku zawiera wspomagające odżywianie składniki, takie jak komórki macierzyste z pomarańczy, kofeina oraz olejek marula. To dzięki nim preparat wzmacnia, nawilża i poprawia kondycję włosów i skóry głowy.

 

Maska doskonale sprawdzi się na zakończenie rytuału pielęgnacyjnego, które rozpoczyna powyżej opisany szampon z tej serii.

 

Wypróbuj specjalistyczny szampon PharmaVitta oraz specjalistyczną maskę Pharma Vitta.