Z radością pragniemy poinformować, że stworzyliśmy nową markę kosmetyków do pielęgnacji brody i wąsów.

Profesor Uniwersytetu Gdańskiego, socjolog Michał Kaczmarczyk mówi, że: „Broda dodaje mężczyźnie dojrzałości i powagi. Mężczyzna, tracący swoją dominującą pozycję może też próbować za pomocą brody odzyskać ją, przynajmniej symbolicznie.”

W odpowiedzi na zaobserwowaną na ulicach modę na męskie brody oraz zainteresowanie rynku przedstawiamy naszą ostatnią perełkę kosmetyczną — markę ROOMCAYS.

Powstało już wiele specjalistycznych Barber Shopów, które oferują usługi strzyżenia i modelowania oraz zakup kosmetyków do jej pielęgnacji. Broda to aktualnie niekwestionowany trend w męskiej modzie.

Jednak, aby broda wyglądała nieskazitelnie, należy o nią dbać. Z naszych obserwacji wynika, że kosmetyki do pielęgnacji brody są dostępne w bardzo ograniczonej liczbie miejsc oraz są stosunkowo drogie.

 

 

Marka kosmetyków Roomcays jest ukłonem w stronę wszystkich brodaczy, którzy pragną dbać o swoją brodę, bez konieczności udawania się do specjalistycznego salonu, czy czynienia innych wysiłków, aby stać się posiadaczami balsamu czy innego kosmetyku. Pragniemy, by każdy brodacz, kupując podstawowe kosmetyki, takie jak dezodorant czy krem do rąk miał możliwość znalezienia na półce sklepowej również kosmetyku do pielęgnacji brody.

 

Aktualnie do sprzedaży trafiły:

 

Aby to było takie proste, proponujemy naturalną pielęgnację zarostu i skóry.

Roomcays to seria kosmetyków oparta na naturalnych surowcach i olejkach roślinnych z przewagą olejku arganowego i masła Shea. Kosmetyki są wolne od parabenów, konserwantów oraz środków barwiących. Kolor kosmetyku związany jest z barwą naturalną użytych surowców.

Już wkrótce zaprezentujemy każdy z kosmetyków w tej serii, rozważamy również zorganizowanie testowania dla Was — Czytelników i Czytelniczego naszego bloga. Czy uważacie, że to dobry pomysł?