Jedną z niedawno zapowiadanych nowości, które właśnie wprowadzamy na rynek, jest kolorowy lakier do paznokci. Winylowy lakier do paznokci to lakier nie do zdarcia!

Żywe, piękne barwy lakieru sprawiają, że możesz zmieniać kolor swoich paznokci w zależności od stroju czy upodobań.

Bez względu na to, jak trudnym wyzwaniom na wytrzymałość poddawane są Twoje paznokcie każdego dnia, teraz możesz to zmienić! Teraz możesz zachwycać wyjątkowymi kolorami paznokci i nie musisz obawiać się, że porysują się, czy będą odpryskiwać.

Czy masz problem z nadmierną łamliwością płytki paznokcia lub zbyt szybkim odpryskiwaniem lakieru? Do niedawna z takimi trudnościami zmagało się wiele kobiet. Utwardzacze często nie pomagały lakierowi pozostawać przez dłuższy czas, a ich stosowanie było uciążliwe i zabierało dużo czasu… Na szczęście to już historia!

 

lakiery_laura_conti_vinyl_1

 

Na ratunek przybywa lakier winylowy!

Firma Laura Conti znalazła sposób, który pozwala rozwiązać problemu zbyt łamliwych paznokci oraz szybkiego odpryskiwania lakieru. Lakier winylowy powstał, dzięki wykorzystaniu najnowszego trendu w światowej kosmetologii, plastycznych żywic, dzięki czemu jest to propozycja dla naprawdę wymagających kobiet.

Polimery winylowe powodują, że paznokcie staną się wzmocnione, zdrowsze, wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i odporne na rozdwojenie. Zwiększona przyczepność emalii do paznokcia sprawi, że zapomnisz o odpryskach i zarysowaniach na płytce. Emalia winylowa jest odpowiedzialna za utwardzanie paznokcia i zabezpiecza przed wysychaniem.

Aby w pełni cieszyć się perfekcyjnie pomalowanymi paznokciami, należy przestrzegać sugerowanego sposobu użycia i zawsze korzystać ze specjalnego, dodatkowego preparatu pielęgnacyjnego Laura Conti „Base & Top”, czyli bazy pod lakier i warstwy nawierzchniowej w jednym.

Nowa linia lakierów winylowych Laura Conti zachęca ponadto swoją nowoczesną paletą barw: pastelowa, jasną letnią kolorystyka.
Po zastosowaniu lakieru Winylowego Laura Conti Twoje paznokcie wzbudzą podziw nie tylko swoim zdrowym blaskiem i naturalnym wyglądem, lecz również niezwykłą trwałością. Teraz możesz cieszyć się pięknem swoich paznokci przez dłuższy czas, nie martwiąc się o ich stan.

 

Cechy lakieru winylowego:

 • długo utrzymujący się paznokciach – do 7 dni!
 • utwardzany naturalnym światłem, nie wymaga lamp UV,
 • doskonała przyczepność do płytki paznokcia,
 • większa odporność na zarysowania,
 • szybki czas schnięcia,
 • długo utrzymujący się brylantowy połysk,
 • perfekcyjne zabezpieczenie płytki przed wysychaniem,
 • optymalne utwardzenie płytki,
 • zwiększenie wytrzymałości paznokcia na uszkodzenia mechaniczne,
 • zapobieganie rozdwajaniu się płytki,
 • 3 etapowa aplikacja: baza – lakier — top.

 

Cena 5,99 zł/11 ml.

 

Lakiery Laura Conti Vinyl dostępne w sklepie internetowym www.coloris.sklep.pl.

 

laura_conti_rozdaje_100_lakierow_vinyl_2016

 

Rozdajemy 100 lakierów Laura Conti Vinyl! W jaki sposób zdobyć lakier?

Zadanie konkursowe.

Na blogu lub naszym profilu na FB, pod postem konkursowym wybierz kolor, który Twoim zdaniem jest najładniejszy i napisz, z czym Ci się kojarzy jego barwa.

 

Termin nadsyłania odpowiedzi.

Na odpowiedzi czekamy w dniach 10 lipca – 20 sierpnia 2016.

 

Ogłoszenie listy osób testujących: Listę testerów ogłosimy do końca sierpnia 2016.

 

Zapraszamy do udziału w zabawie!