Już jest! W odpowiedzi na potrzeby męskiego zarostu do naszej oferty wprowadziliśmy szampon do pielęgnacji wąsów i brody Roomcays. Dlaczego warto po niego sięgnąć?

 

Szampon do wąsów i brody Roomcays to kosmetyk, który troskliwie i skutecznie odświeża, oczyszcza i pielęgnuje męski zarost. Jego receptura została wzbogacona o ekstrakt z orzecha włoskiego, wyciąg z korzenia imbiru oraz ekstrakt z aloesu. To kosmetyk wolny od olejów mineralnych, SLS czy SLES. Doskonale myje i pielęgnuje męski zarost – usuwa zanieczyszczenia, niechciane zapachy oraz odtłuszcza. Dodatek bardzo delikatnych środków myjących z oleju kokosowego w połączeniu z kompleksem witamin A, E, F oraz aloesem i gliceryną sprawia, że szampon do brody również nawilża, wygładza i odżywia zarost i skórę. Po jego zastosowaniu włoski są dotlenione, odzyskują blask i koloryt. Kosmetyk pobudza krążenie, odżywia mieszki włosowe i aktywizuje je do silnego i mocnego wzrostu. Pozostawia uczucie świeżości oraz idealnie wypielęgnowany i miękki zarost przez cały dzień.

 

Kosmetyki marki Roomcays to doskonały wybór dla mężczyzn posiadających zarost. Gama preparatów do pielęgnacji i stylizacji brody i wąsów skutecznie wzmocni, odżywi i wypielęgnuje męski zarost. Linia preparatów do domowej pielęgnacji powstała z naturalnych i starannie dobranych składników. Aktualnie wśród produktów Roomcays znajdziesz:

 

szampon do brody i zarostu Roomcays

 

Możesz wybrać kilka z nich i podarować je mężczyźnie z zarostem albo zdecydować się na zestaw kosmetyków do pielęgnacji brody ze szczotką.