Już są! Nasze najnowsze preparaty pielęgnacyjne to 2 kosmetyki, które sprawią, że Twoje rzęsy będą nieskazitelne i doskonałe.

 

Pierwszym z nich jest Inveo Ultra delikatna henna do brwi. To unikalna, nowoczesna, jednoskładnikowa i ultradelikatna henna w kremie, bardzo łatwa do stosowania w warunkach domowych. Odpowiednia dla każdego, w tym dla osób o skórze wrażliwej i wrażliwym aparacie ochronnym oka. Wyjątkowo łagodna dla włosów brwi, a jednocześnie skuteczna, nadaje intensywne i trwałe zabarwienie. Wzbogacona pielęgnującym olejkiem arganowym. Nie wymaga utleniania, przez co jest znacznie łagodniejsza dla skóry od typowych preparatów z utleniaczem. Lekka kremowa konsystencja ułatwia aplikację.

 

Przeciwwskazaniem do stosowania henny i kremu są ostre stany zapalne skóry okolic oczu i aparatu ochronnego oka, wymagające leczenia farmakologicznego oraz stwierdzona alergia lub nadwrażliwość na jej składniki.

Drugim zaś jest wypełniacz do brwi w kremie — to unikalny kosmetyk nowej generacji do stylizacji brwi. Pozwala na łatwą i szybką korektę brwi. Pomaga nadać pożądany kształt i zapewnić perfekcyjne, długotrwałe wykończenie makijażu. Zapewnia optyczną regulację brwi, a jednocześnie ich przyciemnienie i nabłyszczenie. Specjalnie wyprofilowana szczoteczka pozwala na dokładną aplikację, równomiernie rozprowadzając kosmetyk po włoskach, dając jednolity efekt bez smug, grudek i uczucia sztywności. Kremowa konsystencja i unikalny aplikator sprawiają, że produkt jest wyjątkowo wygodny, szybki i łatwy w aplikacji, a efekt utrzymuje się przez cały dzień. Łatwy do usunięcia standardowymi preparatami do demakijażu.

 

nowosci_do_pielegnacji_brwi_2
Każdy z preparatów dostępny w dwóch kolorach: czarnym i brązowym.