Już od kilku lat co miesiąc rozdajemy nagrody w konkursie na naszym blogu. Wystarczy zostawić intrygujący i ciekawy komentarz pod postami (również tymi starszymi) i gotowe. Spośród wszystkich pozostawionych wypowiedzi co miesiąc kilka z najciekawszych nagradzamy upominkami.

Niedawno po awarii na naszej stronie nastąpił problem z pozostawieniem komentarza. Ale nasz dział IT szybko to naprawił i już nadal można wypowiadać się na naszym blogu! Zachęcamy do aktywnego komentowania postów. W każdym miesiącu z niecierpliwością wypatrujemy Waszych wypowiedzi!

Na początku każdego miesiąca kalendarzowego z przyjemnością przeglądamy wszystkie komentarze pozostawione na naszym blogu w ciągu poprzedniego miesiąca. Wyszukujemy tych cennych i ciekawych wypowiedzi, które nagrodzimy upominkami — niespodziankami w postaci upominków kosmetycznych od naszej firmy.

Zapraszamy do czynnej konwersacji i wypowiadania się na blogu. Już z niecierpliwością oczekujemy na Wasze wypowiedzi!

Pamiętajcie, że jeśli używacie naszych produktów, to chętnie podzielimy się na naszym blogu waszymi odczuciami, jeśli prześlecie je na nasz adres mailowy: blog (malpa) inveo.biz.pl.

Chętnie odpowiemy Wam na pytania dotyczące naszych produktów – pytajcie i bądźcie z nami w kontakcie.

 

1

 

Będzie nam bardzo miło, jeśli poinformujecie również swoje koleżanki, blogerki, influencerki o tej akcji. Zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawszą wypowiedź miesiąca — konkurs trwa do odwołania.