Skuteczne balsamy do ust o nowoczesnej formule z wykorzystaniem unikalnego składnika Vitaskin E. Jest to surowiec pozyskiwanych z oleju z pestek malin w połączeniu z witaminą E oraz kwasami omega 6 i omega 3.

 

Balsam regeneruje i rewitalizuje skórę oraz pozytywnie wpływa zarówno na skórę suchą, zniszczoną, poddaną działaniu różnych czynników zewnętrznych, jak i na skórę dojrzałą, w której procesy odnowy są spowolnione. Vitaskin E sprawia, że przesuszone usta są skutecznie zregenerowane, doskonale pielęgnuje spękane usta. Efekty i poprawa kondycji stanu ust widoczna jest po około 3 dniach stosowania preparatu.

Vitaskin E poprawia również nawilżenie skóry poprzez redukcję przeznaskórkowej utraty wody TEWL.

 

W ofercie znajdują się:

1. Winogronowy balsam regenerujący przesuszone i spękane usta SPF 15.
2. Malinowy balsam chroniący usta przed stresem środowiskowym SPF 15.

 

Winogronowy balsam VITAL regenerujący przesuszone i spękane usta pomaga skutecznie zregenerować przesuszone i spękane usta. Dzięki wzbogaceniu o unikalny kompleks VITASKIN i kwas hialuronowy doskonale poprawia nawilżenie skóry. Kompozycja olejku arganowego, ze słodkich migdałów, masła kakaowego i wosków roślinnych gwarantuje optymalną regenerację i ochronę naskórka ust.

Na bazie olejku ze słodkich migdałów, masła shea i wosku pszczelego wzbogacony unikalnym kompleksem rewitalizującym i regenerującym pozyskiwanym z pestek malin, bogatym w kwasy omega 6 i omega 3. Balsam korzystnie wpływa zarówno na skórę suchą, zniszczoną, poddaną działaniu różnych czynników zewnętrznych, jak i na skórę dojrzałą, w której procesy odnowy są spowolnione. Regularnie stosowany nadaje ustom miękkość, nawilża je i utrzymuje w doskonałej kondycji.

Składniki: ekstrakt z olejku z pestek malin, kwasy Omega 6 i Omega 3, kwas hialuronowy, olejek ze słodkich migdałów, masło Shea, lanolina, wosk pszczeli.

Opakowanie 11 g, cena detaliczna 11,99.

 

02_laura_conti_balsam_malina_szminka

 

 

Malinowy balsam VITAL chroniący usta przed stresem środowiskowym zawiera VITASKIN i pomaga skutecznie chronić usta przed niekorzystnymi warunkami środowiska. Na bazie olejku ze słodkich migdałów, masła shea i wosku pszczelego z dodatkiem specjalnego kompleksu Vitaskin i ekstraktu komórek macierzystych z malin. Balsam otula usta delikatnym płaszczem, tworzy „drugą skórę”, będącą barierą zabezpieczającą przed niekorzystnymi warunkami środowiska jak zanieczyszczenia przemysłowe, spaliny samochodowe, dym papierosowy i wiele innych. Ponadto wzmacnia naturalny system ochronny skóry i chroni przed utratą wilgotności, jędrności. Regularnie stosowany utrzymuje usta w doskonałej kondycji. Gwarantuje optymalną ochronę i doskonałą pielęgnację ust.

Składniki: ekstrakt z olejku z pestek malin, kwasy Omega 6 i Omega 3, ekstrakt komórek macierzystych z malin, olejek ze słodkich migdałów, masło Shea, lanolina, wosk pszczeli.

Opakowanie 11 g, cena detaliczna 11,99.

 

02_laura_conti_balsam_aragan_opakowanie

 

Który z balsamów jest ciekawszy Waszym zdaniem?