Gładkie, miękkie, optymalnie nawilżone i wypielęgnowane usta? Teraz to możliwe! Poznaj nowy żel do intensywnej pielęgnacji ust Crystal Clear Lip Gel marki Laura Conti! Dlaczego również Ty powinnaś po niego sięgnąć?

Skóra naszych ust jest cienka i bardzo delikatna. A każdego dnia są one poddawane wielu czynnikom takim jak zimne i suche powietrze, promieniowanie słoneczne, wiatr, mróz czy kosmetyki. W ten sposób cienki naskórek ust jest narażony na ciągłe uszkodzenia, pękanie i wysuszanie.
Usta pokrywa jedynie cienka warstwa naskórka, która nie jest odporna na wpływ czynników zewnętrznych. Jest wrażliwa na zmiany temperatury i obniżenie wilgotności. Dlatego łatwo ulegają uszkodzeniu, są podrażnione, wysuszone i skłonne do pękania. Zdarza się, że bolą i pieką, co utrudnia nawet codzienne funkcjonowanie.

Co pogarsza kondycję ust?

Jest wiele czynników, które doprowadzają do pogorszenia kondycji ust. Należą do nich:

  • odwodnienie organizmu
  • suche powietrze
  • nieodpowiednia ochrona przed mrozem i chłodem
  • oblizywanie warg
  • pomadki o zawierające alkohol i składniki toksyczne
  • słone i pikantne potrawy.

Wybierz żel, który pomoże Ci zadbać o odpowiednią kondycję Twoich ust. Nie tylko je nawilży, ale także pozostawi niewidzialną, lekką warstwę ochronną, która zabezpieczy usta przed utratą wilgoci. Z myślą o troskliwej pielęgnacji zniszczonych, przesuszonych, odwodnionych oraz wymagających naprawy i regeneracji ust stworzyliśmy i wprowadziliśmy do swojej oferty intensywnie nawilżający żel do ust Crystal Clear Lip Gel.

Jego receptura zawiera masło z owoców mango, masło shea oraz olej rycynowy. Odpowiednio dobrane składniki nasycają delikatny naskórek ust kwasem oleinowym, kwasem stearynowym, witaminami A, E, K i C oraz lipidami. A w ten sposób je regenerują, nawilżają, neutralizują działanie wolnych rodników oraz wzmacniają i naprawiają płaszcz lipidowy skóry. Dzięki temu kosmetyk przyspiesza naprawę spękanej skóry oraz koi podrażnienia. Regularnie stosowany czyni skórę ust miękką, delikatną i intensywnie nawilżoną oraz wypielęgnowaną.

 

zel_nawilzajacy_do_ust_laura_conti

 

Nowy żel dla wymagających ust marki Laura Conti zawiera masło z owoców mango i płynne masło shea, uzupełnione o olej rycynowy. Jego żelowa konsystencja pozwala na uzyskanie bardzo delikatnej i głęboko nawilżającej powłoczki ochronnej, która utrzymuje się na długi czas.

Sztyft standardowej pomadki, jakie dostępne są na rynku, ma jedynie 12 mm średnicy. Dlatego, aby ułatwić aplikację żelu, jego sztyft ma średnicę aż 21 mm. Jego masa jest transparentna, w 95% naturalna, a do tego bezzapachowa i bez alergenów.